Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Foto: TV JOJ

Pikošky

Cinkota po prepustení z väzenia dostáva ďalšiu šancu: Objaví sa už v tretej veľkej seriálovej novinke!

Herec Dušan Cinkota môže mať svoje najťažšie životné obdobie definitívne za sebou. V decembri 2012 si herec vypočul rozsudok, ktorý ho nepodmienečne odsúdil na 8 rokov väzenia za drogy, pričom na slobodu sa dostal pred dvomi rokmi, keď po dvoch tretinách trestu požiadal o podmienečné prepustenie.

Cinkota od prepustenia z väzenia, v ktorom strávil šesť rokov, začal opäť naplno pracovať. Príležitosť dostal najmä v dabingu, keď spolupracoval na slovenskej verzii Lego Movie 2, Spider-Man: Paralelné svety ale tiež Pokémon: Detektív Pikachu, kde nadaboval obľúbeného hlavného chlpatého hrdinu.

Hercovi nakoniec dali šancu aj televízie. Dočkal sa pritom rovno veľkých príležitostí v hlavných televíznych seriáloch, ktoré patria či budú patriť k highlightom televíznych sezón.

Po tom, čo Joj herca krátko po prepustení z väzenia zavolala ako tajného hosťa do Inkognita, ho obsadila do dosiaľ vôbec najvýpravnejšieho slovenského seriálu v histórii našej televíznej produkcie Slovania. Veľkolepý historický seriál sa nakrúcal minulý rok a pripravovaný bol v koprodukcii s ukrajinskými partnermi. Patriť bude medzi očakávané projekty nielen na Slovensku ale aj v regióne, záujem sa po vypustení prvého traileru objavil najmä v Poľsku a téma bude lákať aj ďalšie slovanské krajiny.

Príležitosť dala hercovi aj Markíza, keď ho obsadila do veľkého emotívneho seriálu Červené pásky. Práve tie sú prvým seriálom, v ktorom sa Cinkota objavil od prepustenia z väzenia, Markíza Červené pásky začala vysielať túto jar. Pre koronakrízu seriál stopla a ten tak teraz čaká na opätovné nasadenie.

Podľa najnovších informácií pritom Cinkota dostáva aj ďalšiu hereckú príležitosť.

Po Slovanoch ho Joj mala obsadiť aj do druhého veľkého pripravovaného seriálového projektu Ultimátum, ktorý sa má kvalitatívne zaradiť k značkovým projektom Za sklom či 1890. Televízia obsadenie herca odhalila cez fotografiu, ktorú zaslala k opätovného rozbehnutiu výroby minisérie Ultimátum, viac nájdete v tomto článku.

Cinkota v pripravovanom rukojemníckom trileri Ultimátum…

…v emotívnej sérii Červené pásky…

…aj v pripravovanom veľkolepom historickom seriáli Slovania

Čítať viac...
Nahor