Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Čierne vdovy zabodovali pri štarte aj na Slovensku, s Inkognitom zatiaľ na vrchole leta!

Prvý prázdninový týždeň v prime-time zatiaľ vychádza lepšie Joj, vydaril sa jej aj nástup českej komediálnej krimi série.

Čierne vdovy zatiaľ po prvej časti môžu by pre Joj dôvodom na radosť. Český seriál, ktorý Prima uviedla túto jar s veľkým úspechom, keď jej priemerne pravidelne dosahoval vyše milión divákov, štartoval nadpriemerne aj na Slovensku, keď sa z letných programov stal zatiaľ najúspešnejším.

Prvý diel osemdielnej série Čierne vdovy si podľa Joj pripísal rating 7,3 %, čo mu v teplom počasí vynieslo silný podiel 25,4 %. V komerčnej cieľovke boli najsledovanejším programom dňa. Z ostatných vydaní ďalších letných prime-time programov sa nad podielovú 20-tku dostalo už len Inkognito, zaostali za ňou premiéry Svokry, Zámeny manželiek, 911 aj reprízy Všetko, čo mám rád.

Čiernym vdovám sa malo dariť aj v celkovom publiku s 397-tisíc divákmi. Predbehnúť ich mali len Najlepšie počasie, Počasie Markízy a Noviny Joj. Tým sa zatiaľ v tejto cieľovke darí udržiavať pravidelne vedenie nad Televíznymi novinami, najsilnejšími programami v 12+ sú Najlepšie počasie a Inkognito. Televízne noviny zas udržiavajú vedenie v komerčnej cieľovke, kde sa o rozdiel naďalej stará podvečer, aj keď pod priemer svojej stanice už padajú aj Rodinné prípady.

Čítať viac...
Nahor