Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Chlapi neplačú návrat v auguste nestihnú, Farma nakoniec odštartuje netradične vo štvrtok!

Markíza vo svojich programových plánoch odhaľuje netradičné nastavenie štartu Farmy, po ktorom sa na tri dni s reality šou odmlčí.

Druhý najsledovanejší seriál Markízy, Chlapi neplačú, si na svoj návrat počká až do septembra. Televízia podľa plánov neodštartuje podvečerný seriál v posledný augustový týždeň, podľa našich informácií by sa tak na obrazovky mal dostať až v utorok 2. septembra v tradičnom čase okolo 18:00.

Chlapi neplačú tak budú poslední z denných seriálov, ktorí sa vrátia na televízne obrazovky. Búrlivé víno štartuje už v pondelok 18. augusta, Panelák o týždeň neskôr v pondelok 25. augusta.

Čítajte aj: Panelák nástup Búrlivého vína nestihne! Oba seriály už televízie promujú, stavili na odlišné emócie! (videá)

Denná reality šou Farma nakoniec podľa oficiálnych programových plánov neodštartuje v pondelok 25. augusta, ale o tri dni neskôr – vo štvrtok 28. augusta o 21:40. Televízia odvysiela úvodnú epizódu „FARMA – ZAČÍNAME“ a podľa programu by ju nemala natiahnuť ani len na hodinu. Je možné, že Markíza štart Farmy odvysiela bez reklám.

VIDEO: Prvé promo k Farme 5 je vonku!

Piata séria Farmy dostane po úvodnej štvrtkovej epizóde trojdenné voľno. Ani v piatok a ani cez víkend šou odvysielať neplánuje, na piatok o 20:30 televízia nasadila komédiu Slnko, seno, erotika. V minulosti Markíza predstavovaciu časť Farmy odvysielala v nedeľu a na ďalší deň už nabehla na klasický režim. V nedeľu, 31. 8., však Markíza zreprízuje úvodnú epizódu, nasadí ju proti Novému bývaniu Joj o 18:05. Na ďalší deň, v pondelok 1. septembra, sa farmári pustia do boja o výhru.

Viac o Farme 5: Piata séria dostane nové nastavenie, Duely v sobotu nepôjdu!

Čítať viac...
Nahor