Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Mediaboom.sk

Televízia

Vieme kde Prima postaví vilu pre Vyvolených

Aktualizácia: Informácie o výraznom investovaní TV Prima do jesennej sezóny!

 

Doplnené 9. 7. 2013 – Podľa posledných informácií sa českej TV Prima podarilo nájsť priestor, kde bude stavať vilu pre Vyvolených. Malo by to byť v areáli filmových štúdií na Barrandove. V týchto dňoch sú v záverečnej fáze rokovania a hneď po ich ukončení sa začne stavať. Nebude to ľahká úloha, Prima chce šou odštartovať ešte v mesiaci august. Vyvolení nebudú jedinou novinkou v jesennej vysielacej štruktúre, televízia sa po poklese sledovanosti rozhodla výrazne investovať do novej televíznej sezóny. Priamo zo zdroja v televízii máme infomácie, že Prima chystá novú rannú šou a rozšíriť plánuje aj svoje spravodajstvo aj do denných hodín. Informácie o ďalších programových novinkách na Prime prinesieme už čoskoro.

 

Pôvodná správa:

Nielen na Slovensko sa vráti kedysi mimoriadne populárna reality šou Vyvolení. Aj česká Prima sa rozhodla obnoviť tento úspešný projekt a pravdepodobne už na jeseň ho zaradiť do svojho vysielania. Narozdiel od slovenskej verzie súťažiacich opäť zatvorí do vily.

 

Nie je to tak dávno, čo TV JOJ ohlásila návrat šou Vyvolených vo vynovenej verzii Vyvolení Dom snov. Na Slovensku už prebehli castingy a čakáme na štart šou, ktorú televízia predbežne oznamovala na toto leto. Podľa posledných informácií šou skutočne odštartuje ešte počas leta, JOJ plánuje šou vysielať aj počas jesennej sezóny, kam by mala časovo zasahovať. Vyvolení kedysi doslova spôsobili televíznu revolúciu, keď JOJ dokázala v sledovanosti predstihnúť dovtedajšieho neohrozeného lídra Markízu. Podobná situácia nastala v roku 2005 aj v susednom Česku kde sa rovnaký kúsok podaril TV Prima. A možno aj pokus JOJ s návratom Vyvolených bol inšpiráciou pre Primu, ktorá sa taktiež rozhodla šou vrátiť na obrazovky. Prima veľmi potrebuje opäť naštartovať svoju hlavnú stanicu, ktorej sledovanosť za posledné mesiace klesla a okrem seriálu Cesty domu jej takmer nič nefungovalo podľa očakávaní. Vyvolení by mohli byť opäť tým impulzom k zmene. Na jeseň uvedie Prima spolu s JOJ už štvrtý ročník Česko Slovensko má talent, ako sa ukazuje, nosným projektom jesene však bude reality šou Vyvolení. Televízia už vyhlásila casting, podarilo sa jej nájsť pozemok na stavbu vily, ktorú začne budovať taktiež už v najbližších dňoch. Reality šou by sa mohla dostať do vysielania v rekordne krátkom čase od rozhodnutia vysielať šou – možno už v druhej polovici augusta.

 

Foto: Prima

 

Čítať viac...
Nahor