Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Čert nikdy nespí štart ustál, porazil aj Markízu! Vo štvorici po Slovensku sa vrátilo priemerné

Joj presunula svoj poviedkový seriál zo stredy na pondelok, štart proti rozbehu novej sérii Vo štvorici po Slovensku sa jej vyplatil.

Čert nikdy nespí posilnil pondelňajší prime-time Joj. Seriál sa uviedol potichu hneď dvomi epizódami, ktoré obe prekročili štyri ratingy pri podieloch 16,8 a 16,9 %. Televízie opäť ratingovo doplácali na teplé počasie. Markíza v tomto čase uviedla štvrtú sériu Vo štvorici po Slovensku, ktorá nenadviazala ani na Hornú Dolnú a ani na minuloročný štart, kedy sa však vrátila po dlhej pauze. Štart novej série malo tentoraz sledovať vyše päť percent divákov s podielom 21,6 %. Lídrovi následne prepadol český seriál Okresní přebor, ktorý dosiahol dvakrát podiely len okolo 14 %. Obe časti predbehol Čert nikdy nespí.

Televíziám sa tak zatiaľ nevypláca nasadenie českých seriálov. Markíza pritom už dnes štartuje Ohnivý kuře, ktorému vyhradila hlavný čas v utorky aj štvrtky. Joj medzičasom odsunula iný seriál Primy V.I.P. vraždy, šiel až po jedenástej hodine, podľa našich informácií sa mu opäť nedarilo. V podpriemere však bola aj Markíza.

Joj tento pondelok potiahli aj jej menšie stanice. Na Plus vyskočila Fantastická štvorka s podielom pod 8 %, kriminálky CSI na Wau k tomu šli nad 4 a pod 3 %. Dr. House na Doma uspel s podielom pod 6 %, čísla drží Velvet s podielmi cez 6 a 8 %. Kráľ škorpión na Dajto sa dostal nad 5 %.

Podvečer Susedské prípady držia vysoký náskok pred konkurenciou, uhrali 24 %, Áno, šéfe ale posilnilo s podielom cez 14 %. Televízne noviny sa dostali pod 29 %, Noviny nenapodobnili úspech z nedele a klesli na podiel cez 21 %.

Čítať viac...
Nahor