Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Bučkovci na prvý raz s dlhšou stopážou ako Farma! Pre Joj konečne vybojovali nadpriemer!

Televízna dvojka mohla byť s výkonom prvej časti Bučkovcov nadmieru spokojná.

Joj stávka na návrat rodiny zo Sihly vyšla. Svojrázni Bučkovci sa po roku a pol vrátili na obrazovky a, zdá sa, že televíznym divákom chýbali. Ich rodinná šou dosiahla spomedzi jesenných programov Joj o 21:40 dosiaľ najlepší výkon, keď uhrali staničný nadpriemer s ratingom 5,2 % a podielom 18 %. Televízia  ťahala šou dlhšie ako Markíza Farmu, Bučkovci začali ešte pred záverom Búrlivého vína a vrcholili spoločne s farmárskou reality šou.

Bučkovcom sa, pravdepodobne, podarilo časť divákov Farme ubrať. Tá totiž po prvý raz v tomto týždni klesla pod 9 % ratingu, vo štvrtok reality šou sledovalo „len“ 8,2 % divákov s podielom 29,2 %.

Joj mohla byť spokojná s výkonom celého prime-time. Po dlhšom čase sa vyššie vyšvihol aj Panelák, ktorý prekročil 7% hranicu ratingu a v podieli dosiahol 20 %. Nad 30-tku sa nedostalo ani Búrlivé víno, v ratingu podliezlo 11 % a v podieli prekročilo 29 %. Zo spravodajských relácií, Televízne noviny atakovali 35 %, Veľké Noviny získali podiel 26,5 %.

Štvrtok bol silným dňom nielen pre Joj, ale aj menšiu Plusku. Stanica celodenne prekročila podiel 6 %, výrazne jej nemal padnúť žiadny program. Najsilnejší podiel uhrali podľa našich informácií popoludňajší Profesionáli a reality šou Faktor strachu s výsledkom okolo 10 %, večerný program taktiež fungoval, Profesionáli ťahali na 8 %, kriminálka CSI s prvou časťou atakovala 6 %, v druhom prípade uhrala 8,5 %.

Veľmi silná však bola aj Doma, ktorá len o dve desatiny zaostala celodenne za Plus. Počas dňa síce nachádza viac slabších miest, najmä telenovela Feriha však tieto straty dobieha. V poludňajšej repríze mal turecký seriál dosiahnuť podiely takmer 11 % a 14 %, večer atakovala 10 a 15% podiel.

Dajto našlo správnu kombináciu programu najmä v odpoludňajších hodinách, vo štvrtok sa mala Kobra 11 blížiť k 7 percentám, pravidelne sa darí podvečernému krimi Walker, texaský ranger, včera s podielmi pod 5 % a 6,5 %. Opäť však najsilnejšie ostáva večer, snímka Sniper 3 prekročila podiel 7 %.

Čítať viac...
Nahor