Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

BTLka zaznamenáva ďalší medzinárodný úspech!

BTL komunikačná asociácia (BTLka) sa prostredníctvom svojich členov čoraz viac prediera aj do medzinárodného prostredia. Po minuloročnom úspechu agentúry Creative Pro na vyhlasovaní výsledkov ocenení European Best Event Awards (EuBEA) sa dostavujú úspechy ďalšie, ktoré potvrdzujú, že slovenské eventové agentúry realizujú live comm projekty na európskej úrovni.

Prestížna európska eventová a live comm súťaž European Best Event Awards zverejnila zoznam prác a projektov, ktoré sa dostali do jej shortlistu. Ako minulý rok, aj toho roku tu má zastúpenie aj Slovenská republika, a to opätovne v podobe agentúry Creative Pro, členskej agentúry BTLka. Agentúra minulý rok zvíťazila v kategórii Incentive/teambuildings, víťazným projektom sa stal Creative FilmBuilding realizovaný pre klienta Swiss Re Europe S.A. Toho roku agentúra v úspešnom ťažení pokračuje, zatiaľ sa dokonca zdá, že hranice posúva. Do aktuálneho shortlistu sa totiž dostala až s dvoma prácami, a to s projektom Office2Go pre klienta Microsoft Slovakia a CSR projektom Gives Back Wings realizovaným pre klienta RWE IT Slovakia.

“Sám sebe som minulý rok, keď som sa stal predsedom BTL komunikačnej asociácie, sľúbil, že urobím všetko pre to, aby som robil dobré meno nielen našej agentúre, ale celej asociácii, ako doma, tak v zahraničí,” povedal Štefan Kozák, managing director Creative Pro a ex-predseda BTLka, “Myslím, že sa nám na túto cestu podarilo úspešne nastúpiť a teším sa, že toho roku sa nám na nej darí pokračovať. European Best Event Awards sú najprestížnejším vyhodnocovaním európskej event a live comm a byť súčasťou už samotného shortlistu pre nás znamená veľký úspech.”

Radosť z úspechu má aj aktuálna predsedníčka BTLka Andrea Skočeková: “Blahoželám Števovi Kozákovi a jeho tímu. Teším sa, že robia slovenskému event marketingu dobré meno. Verím, že budúci rok sa z členských agentúr BTLka do súťaže prihlási viacero agentúr.”

Výsledky vyhodnocovania sa dozvieme už 24. októbra 2014, kedy prebehne vyvrcholenie 1. ročníka International Festival of Events and Live Communication v podobe práve vyhodnotenia projektov do súťaže prihlásených.

Čítať viac...
Nahor