Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Aktuálne: Joj bude mať od novembra novú reláciu Spoveď! Vieme, kedy sa bude vysielať

V priebehu tohto roka predstaví televízna dvojka ďalší nový projekt.

Televízia Joj od novembra štartuje nový publicistický formát. Bude niesť názov Spoveď, ktorý si už televízia nechala zaregistrovať na Úrade priemyselného vlastníctva.

Novinka bude mapovať osudy známych osobností. „Nový publicistický projekt pre nás začala vyrábať spoločnosť DNA a v relácii sa pred televíznymi kamerami ‚vyspovedajú‘ Dušan Cinkota, Andy Hryc a Štefan Skrúcaný,“ uvádza pre Mediaboom PR manažérka Jojky, Katka Nosková. Najmä v prípade Cinkotu pôjde o mimoriadny diel, keď sa televízia vybrala za hercom do ružomberskej väznice: „Proces sprevádzali dlhé vybavovania potrebných náležitostí.“

Dnes už pri tom poznáme, kedy sa novinka objaví po prvý raz na obraze. Televízia ju plánuje spustiť už 3. novembra po Paneláku o 21:40. Joj v tomto čase aktuálne vysiela filmy ladené do komediálneho žánru.

Televízna dvojka tak nepoľaví v liečení nefunkčného času počas pracovných dní po Paneláku. Od štartu jesennej sezóny už urobila zmeny počas všetkých dní okrem utorka. V pondelky akvizičný seriál Vikingovia nahradili filmy, od novembra bude tento čas patriť spomínanému publicistickému formátu Spoveď. V stredy plánovane presunula Show Jana Krausa na čas 22:30 a nahradila ju krimi seriálom King a Maxwellová, rovnakým titulom vysunula za 22:30 štvrtkovú Dr. Emu. V piatok už po prvej časti Joj stiahla český seriál Neviditeľní a na jeho miesto nasadila akčné filmy.

Foto: SITA

Čítať viac...
Nahor