Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

AKTUALITA: Poznáme ďalšie dve mená porotcov Hlasu Česko Slovenska!

Markíza pred blížiacimi sa kastingmi zvolila presne opačnú stratégiu ako konkurenčná Jojka. Kým tá definitívne oznámila, že mená porotcov odhalí a potvrdí až v druhej polovici januára 2014, porota Hlasu Česko Slovenska je už známa takmer v celom zložení. Ako prvú Markíza s Novou pre druhé pokračovanie Hlasu potvrdili Martu Jandovú, ktorá už porotcovala v prvej sérii Česko Slovenskej Superstar. Druhým potvrdeným sa stal porotca už z prvej série Hlasu Josef Vojtek, ktorý sa tak napriek špekuláciám opäť do poroty vracia.

Televízie podľa pôvodných informácií chcú v porote dvoch českých a dvoch slovenských koučov, pričom po Marte Jandovej mal mať horúce miesto v porote Michal David. Jeho účasť v šou je však pre jeho momentálne zdravotné problémy neistá.

Po Marte Jandovej a Josefovi Vojtkovi je však známe už aj prvé meno slovenského porotcu, ktorý sa určite na jar 2014 stane koučom v speváckej šou. Tak, ako potvrdzovali prvé informácie zo zákulisia, Markíza siahla po veľkej zbrani Majkovi Spiritovi, s ktorým sa jej podarilo dohodnúť.

Keďže Hlas Česko Slovenska v rámci kampane oproti X Factoru Slovenska ťahal za kratší koniec, Markíza okamžite nasadí do vysielania náborové upútavky s populárnym slovenským raperom, ktorý má do šou pritiahnuť mladých spevákov. Jojka pri podpore náboru do X Factoru siahla po úspešných slovenských spevákoch, ktorý pozývajú do jej speváckej šou. Čítajte viac.

Čítať viac...
Nahor