Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

2. sviatok vianočný: Víťazom Joj s medveďou premiérou, vystrelila najvyššie z dňa! Markíza podpriemerná

Na Štefana sa už večer podarilo Joj odskočiť s premiérou, vyhrala celý deň.

Na 2. sviatok vianočný ponúkla najsledovanejší program dňa večer Joj. Premiéra s ľadovým medveďom Cesta domov ju dostala na 11,5 ratingu, čo podielovo predstavovalo vyše 25 %. Markíza už tentokrát s reprízovou snímkou nestačila, Podfukári 2 skončili podpriemerní s menej ako 18 %. Klasika Cisárov pekár a Pekárov cisár v univerzálnej cieľovke 12+ na Jednotke dosiahla podiely okolo 8 a 11,5 %, voči prvému filmu bola blízko Dvojka s ďalšou klasikou Na skle maľované a podielom vyše 6 % v rovnakej cieľovke. Výkony komerčných staníc sú, ak nie je uvedené inak, vždy uvedené v komerčnej cieľovej skupine 12-54.

Medzi menšími Vianočné zásnuby na Doma uhrali 5 %, Tajný agent na Dajto šiel cez 4 %. IMT Smile a Kandráčovci na Plus uhrali takmer 3 %, Vianoce u Meyersovcov na Wau získali 2 %.

Markíza začala deň po desiatej rozprávkou Kráľ Drozdia brada, podliezla s ňou 19 %. Princezná so zlatou hviezdou prekročila 21 %, Pelíšky šli pod 21 %. Kúzelná opatrovateľka skončila najhoršie len s takmer 15 %, Pacho, hybský zbojník sa už podvečer dvihol nad 22 %. Joj s Ľadovým kráľovstvom uhrala share pod 21 %, Vianočná show jej zahrala len 14,5 %. Sám doma 2 už stúpol nad 21 %, nasledovný Sám doma 3 podvečer uhral 19 %.

Hlavné spravodajstvá zhodne uhrali po 11 ratingov s podielmi okolo 25 %, Noviny si celkovo pozrelo cez 660-tisíc divákov, Televízne noviny takmer 650-tisíc.

Čítať viac...
Nahor