Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Zostava tretej série Tvojej tváre sa už črtá: Nakrúcanie čoskoro, pribudli ďalšie mená!

Celebritná šou sa onedlho opäť rozbehne.

Tvoja tvár znie povedome sa stala na Markíze hitom vlani na jar a v rovnakú sezónu bude chcieť bodovať aj tento rok. Celebritná šou sa už pripravuje na svoje pokračovanie, keď kompletizuje zoznam účinkujúcich a chystá sa na nakrúcanie.

Výroba tretej série Tvojej tváre by mala odštartovať v najbližších týždňoch, s čím súvisí aj dolaďovanie zostavy súťažiacich celebrít. V tejto sérii už prenechá svoje miesto iným Andrej Bičan, ktorého televízia do druhej série presvedčila, ich dlhodobá spolupráca však postupne skončila v podobe Hviezdnej párty neúspechom. Jedným z potvrdených mien pre tretí ročník Tvojej tváre by mal byť herec Tomáš Palonder. Jeho výber nie je náhodný, hrá totiž v novej skeč šou Markízy Kávomat – Miestny úrad Hodrušany, ktorá štartuje už vo februári. Prischla mu rola playboya – hasiča Milana.

Denník Plus jeden deň podľa vlastných zdrojov ohlásil, že potvrdenou pre tretiu sériu by mala byť aj herečka Lucia Siposová. Tá je tvárou skôr konkurenčnej Joj, objavovala sa v Divokých koňoch, aktuálne hrá aj v jojkárskom hite Prázdniny, moderuje tiež magazín Postavíme, opravíme, zveľadíme.

Spomedzi spevákov by zas podľa denníka mal naisto účinkovať Tomáš Bezdeda, ktorý sa stal známym vďaka prvej sérii Slovensko hľadá Superstar. Na tú si bude môcť zaspomínať s Martinom Pycom Rauschom, ktorý je očakávaným moderátorom aj tretej série Tvojej tváre. Do tej mala byť oslovená aj herečka Dominika Kavaschová, okrem iného tvár komediálnej novinky Markízy Divoký Zapadákov. Kým pre Nový čas sa vyjadrila, že pre pracovnú vyťaženosť účasť odmietla, Plus jeden deň naďalej vidí reálne šance na jej účinkovanie.

Nový čas zároveň odhalil špekulácie, že do tretej Tvojej tváre boli oslovené aj populárne herečky Petra Polnišová a Zuzana Šebová. Pre televíziu by to mohol byť dôležitý úlovok z pohľadu sledovanosti ale aj propagácie filmu Cuky a Luky. Ten sa do kín chystá túto jar, participuje na ňom aj Markíza.

Čítať viac...
Nahor