Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Zostava Let´s Dance sa začína napĺňať: Potvrdené ďalšie dve mená novej série!

Známa nie je ešte ani polovica celebritných súťažiacich tohto roka.

Do štartu novej 9. série tanečnej šou Let´s Dance ostáva už len niečo vyše mesiaca, no väčšinu známych mien televízia naďalej udržuje v tajnosti.

Podobne ako minulé roky sa Markíza rozhodla celebritných účinkujúcich predstavovať postupne po jednom.

Zaberá si tak väčší mediálny priestor, keď každé jedno meno je v médiách ohlasované samostatnými článkami.

Markíza bude aj tento rok zostavu tancujúcich osobností skladať tvárami z rôznych odvetví. Pravidelne do šou volá nielen hercov, ale aj spevákov či športovcov.

Očakáva sa, že i tentoraz bude chcieť zostaviť 11 tanečných párov.

Ako prvú televízia potvrdila herečku z Dunaja, k vašim službám Petru Dubayovú. Po jej odhalení portál Mediaboom.sk exkluzívne informoval, že by do deviateho Let´s Dance mal mať namierené aj herecký kolega Milo Kráľ.

Ten sa najnovšie objaví v novom televíznom seriáli Markízy Zrada, ktorý má ambíciu napodobniť úspech vlaňajšieho dramatického seriálu Klamstvo. Milo Kráľ je zároveň hlavným hrdinom pripravovanej obdobného dramatické seriálového trileru Priveľa lásky, ktorý nakrútila konkurenčná Joj.

Markíza krátko na to vyšla s ďalším menom, keď do tanečnej šou zlákala futbalistu Jána Ďuricu.

„Teší ma, že budem súčasťou tejto výnimočnej šou. Je to pre mňa nová výzva. Verím, že sa nielen naučím tancovať, ale že sa pri tom aj zabavím. Idem radšej už trénovať, aby sa mi počas tanca nezamotali nohy do vianočky. Vidíme sa na tanečnom parkete,“ povedal Ďurica ku svojej účasti v najväčšom jarnom šou programe na trhu.

V novom Let´s Dance nebude chýbať ani zástupca z hudobnej brandže, keď sa Markíza dohodla na účinkovaní so speváčkou Tinou.

„Veľmi sa teším, že môžem byť súčasťou tak peknej šou. Taktiež sa teším na svojho tanečného partnera a celý výrobný štáb, od režiséra po vizážistov, či kostymérov, pretože mnohých z nich už dekády stretávam v zákulisí rôznych eventov, a tentokrát nám to všetkým vyjde pod jednou strechou. Aj keď sa môže zdať, že viem tancovať a je pravda, že cítim rytmus, ale waltz nie je hiphop. A tak ma čaká naozaj veľa práce, snáď sa mi podarí včas aktivovať pohybovú pamäť. Verím, že nás účinkujúcich, ako aj divákov čaká vydarená séria.“

S Tinou mala Markíza v minulosti úzku spoluprácu.

Po tom, čo z veľkých televíznych šou vycúvala Adela Vinczeová, jej moderátorské miesto zabrala práve Tina, ktorá tak odmoderovala Česko Slovenskú Superstar alebo dve série Hlasu Česko Slovenska.

Čítať viac...
Nahor