Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

ZOO vycestuje do Afriky v septembri, Joj oslovila ďalšie hviezdy Búrlivého vína!

Joj už odhalila ústrednú dvojicu, tá pozná termín, kedy sa vydá na dobrodružstvo do Kene. Televízia tiež rozširuje osadenstvo seriálu.

Prípravy budúcoročného druhého veľkého seriálu Danice Halákovej na obrazovke Joj napredujú. Televízia len prednedávnom oznámila, že ústrednú dvojicu v seriáli stvárnia Ján Koleník a Táňa Pauhofová, pričom ich vzťah sa tvorcovia rozhodli spracovať dospelejšie, než sme zvyknutí z doterajších rodinných seriálov. „Povedali mi, že to nebude taká tá romantická zápletka o zakázanej láske. Sme zrelí ľudia, ja mám 35 rokov, takže už to bude trocha na úrovni vzťah, nebudeme hrať mladých pojašencov, bude to mať humor a nadhľad,“ povedal Koleník.

Práve on spoločne s Pauhofovou vycestuje do Afriky. Známy je už aj približný termín, do Kene by štáb s hercami mal vyraziť v druhej polovici septembra. Natáčať sa bude v rezervácii Maasai Mara, viac informácií tu.

Okrem noviniek pribúdajú aj mená hercov, s ktorými sa televízia dohodla na spolupráci prípadne s nimi jedná. Podľa najnovších informácií siahli tvorcovia opäť po menách známych z Búrlivého vína, keď oslovila manželov Evu Matejkovú a Mariána Slováka. Obaja už v seriáli Markízy nehrajú, Slovák skončil nútene po mozgovej príhode, následne televízia obsadila Matejkovú, tento rok už príležitosť nedostala. Slovákovi našla Danica Haláková, ktorá stojí aj za ZOO, malú rolu už v Divokých koňoch.

Foto: Maasai Mara, Wikimedia

Čítať viac...
Nahor