Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

ZOO sa vrátila do nadpriemeru, Búrlivé víno to tentoraz neustálo!

Denný seriál Markízy proti ZOO spadol do hlbšieho podpriemeru.

V druhom týždni vysielania mimo konkurencie Hornej Dolnej sa ZOO zatiaľ drží okolo úrovne deviatich ratingov. Minulý týždeň túto hranicu zakaždým prekročila, postupne sa však seriál začína usádzať na hodnotách, ktoré by mohol dosahovať pravidelne. Šiestu časť seriálu si podľa našich informácií pozrelo 8,8 % divákov s podielom 23,4 %. Ak by sa Joj udržala so ZOO medzi 8 – 9 ratingami, bolo by to pre ňu veľké posilnenie večernej štruktúry.

Po druhý raz sa s novinkou Joj stretlo Búrlivé víno, s ktorým už Markíza neuhýba. Seriálu sa nedarilo, keď ho malo podľa našich informácií sledovať 6,7 % divákov s podielom 17,9 %. Časť divákov obom televíziám brala Jednotka s Nikto nie je dokonalý a podielmi 11,5 a 15 % (12 – 54 / 12+).

Šou Vo štvorici po Slovensku sa po slabom štarte tretej série drží na vyšších hodnotách, s tretím dielom sa dostala nad 23 %. Celebritná šou Joj Sladký život potvrdzuje slabší záujem divákov, s podielom nad 13 % nebude televízia spokojná.

Podvečer sa k sebe komerčné stanice priblížili. Moja mama varí lepšie ako tvoja sa prvý raz v novom roku dostala nad dvadsiatku, keď uhrala share 20,4 %. Farmárske Bez servítky šlo cez 22 %. Rozdielom len jednej desatiny ratingu vyhrali súboj hlavných spravodajstiev Televízne noviny, v podieli uhrali 27,5 %, Noviny sa dostali pod 26 %.

Najsledovanejším programom dňa bolo Najlepšie počasie, medzi menšími bola opäť najvyššie Plus s Profesionálmi, podiel sa dostal pod 8 %. Následne malo najviac divákov Dajto s filmom Sherlock Holmes: Hra tieňov a podielom 7 %, Mentalista na Doma šiel pod 6 %, dva diely Lásky na druhý pokus získali 5,5 a pod 9 %. Film Lockout: Útek z MS – 1 na Plus sa blížil k 6 %.

Čítať viac...
Nahor