Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Zoo sa v utorok vyšvihla, Joj bola lídrom v prime-time! MasterChef nárast neudržal

Kuchárska šou Markízy už rast nepotvrdila, stáva sa z nej prepadák.

Zoo tento utorok zabodovala. Seriálu sa podarilo vyšvihnúť do svojho nadpriemeru, keď ho malo sledovať 7,3 % divákov s podielom 20,3 %. Joj bola v tomto čase jasnejším lídrom, keď MasterChef minulotýždňový nárast stratil a atakoval len 6 ratingov pri hlboko podpriemernom podieli 16,5 %. Relácii podľa všetkého značne uberá relácia Jednotky Nikto nie je dokonalý, po ktorej konci výrazne MasterChef získal. V 12 – 54 sa prehupla cez 4,5 ratingu s podielom pod 13 %, v 12+ sa dostala až cez 18 %. Farma bola jasným lídrom s podielom pod 28 %, sitkom Dovidenia, stará mama proti nej opäť neuspel pri podieli takmer 13,5 %.

Medzi menšími bola najsilnejšia taktiež stanica Joj. Plus vyskočila už s Profesionálmi a podielom takmer 7 %, nasledujúci film 22 minút uhral share pod 8 %. Smrtonosná zbraň 3 na Dajto sa dostala pod 7 %. Na Doma zabodoval len Monk s podielom cez šesť percent, Mentalista už šiel len cez 3 %, prvý diel Kúsok zo mňa skončil pod štvorkou. Wau uspela s kriminálkami, Kosti sa dostali pod 3 %, Vtierka Castle šla cez túto hranicu a CSI Las Vegas opäť pod ňu.

Podvečer Moja mama varí lepšie ako tvoja uhrala podiel nad 20 %, Búrlivé víno šlo cez 18 %. Televízne noviny spadli s podielom tesne nad 26 %, Noviny sa oproti predošlým dňom dvihli s podielom pod 24 %. Z denného programu výrazne narástli Nákupné maniačky o 16-tej, ktoré oslabili aj stabilnú pozíciu Rodinných prípadov, keď ich predbehli. Televízii zabrala špeciálna séria s playmate, podielovo v utorok nákupná šou o málo prekročila 21 %.

Joj sa v utorok stala lídrom v prime-time, vyhrala aj ako skupina. Najsledovanejším programom dňa bolo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor