Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Zoo proti Hornej Dolnej drží výkon, nový rekord pre Kredenc! Bez servítky klesá

Horná Dolná aj Zoo oproti minulému pondelku čosi stratili, Kredenc dokázal minulotýždňový rekord navýšiť.

Aj tento pondelok dokázali veľké komerčné stanice so svojimi hlavnými programami obsadiť približne 60 % trhu. Premiérová Horná Dolná si ide naďalej to svoje, keď s treťou časťou tretej série mala dosiahnuť rating 15,8 % s podielom 41,7 %. Zatiaľ ide o najnižší výkon premiéry seriálu v tomto roku, v celkovom počte divákov klesol na 713-tisíc. Stále však ide o jednoznačne suverénny výkon.

Zoo proti Hornej Dolnej dokázala napodobniť minulotýždňové čísla, keď ju malo sledovať 6,8 % divákov s podielom 18 %. Aj seriál Joj mierne klesal, v podieli šlo o minimálnu stratu. Neuspel už nasledujúci Sladký život s podielom len cez 10 %.

Aj v tomto čase valcovala Markíza, keď si Kredenc dokázal s klasickou epizódou vybojovať ďalší rekord. Navýšil svoj najlepší rating, keď ho malo sledovať až 11,5 % divákov, podiel sa dostal na 39,3 %. Nasledujúca reprízová epizóda uhrala 34 %, Partička šla pod 25 %.

V prime-time sa vyšvihla Markíza opäť vysoko, tento pondelok sa mala blížiť k výkonu až 34 %. Joj napriek tomu uhrala svoj nadpriemer s podielom pod 22 %. Dopomohlo jej k tomu aj spravodajstvo, keď Noviny vyskočili na podiel 29 %, lepší deň mali aj Televízne noviny s podielom 30,5 %. Ratingový rozdiel medzi správami bola jediná desatina v prospech lídra.

Aj v tretí týždeň vysielania klesá farmárske Bez servítky. Kuchárska šou napriek obsadeniu s finalistami Tomášom Mayerom a Jozefom Kababíkom už spadla o málo pod dvadsiatku. Moja mama varí lepšie ako tvoja potvrdzuje nárast oproti začiatku roka, keď opäť vyhrala, atakovala 23 %.

Čítať viac...
Nahor