Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Zoo po stredajšom poklese stúpla, Joj vyhrala v prime-time!

Utorňajšie výkony Markízy nie sú známe.

Zoo sa podarilo oproti predošlej strede, kedy zaznamenala nečakaný rázny pokles stúpnuť. V utorok malo seriál sledovať celkovo 8 % divákov s podielom 21,4 %. Zoo tak stratila pri postupnom usádzaní sa v štruktúre približne rating, keď s prvými časťami sa hýbala okolo alebo nad 9 %. Seriál Joj bol podľa našich informácií opäť lídrom, výkon Búrlivého vína rovnako ako ďalších programov Markízy za utorok však nie je známy.

Do jasného líderského postavenia sa dostala Markíza s Vo štvorici po Slovensku, keď Sladký život znovu prepadol pri podieli len nad 11 %. Oproti jeseni časť výkonu stratila relácia Jednotky Nikto nie je dokonalý, keď si už nemôže užívať voľný priestor tak ako pred časom, keď sa na jeseň v utorky nedarilo najmä Joj s Divokými koňmi. Relácia s Juniorom a Marcelom dosiahla tentoraz podiely pod 11 a takmer 14 % (12 – 54 / 12+).

Podvečer boli podľa našich informácií kuchárske šou už vyrovnané, Moja mama varí lepšie ako tvoja ostala na súčasných výkonoch s podielom takmer 23 %. V accesse sa darí Jednotke s 5 proti 5, v utorok sa šou Andreja Bičana tesne prehupla v komerčnej cieľovke cez 11 %. Tesný súboj mali zviesť hlavné spravodajstvá komerčných staníc, Noviny atakovali podiel 27 %. Joj sa vďaka spravodajstvu a Zoo podarilo tesne vyhrať v prime-time, spoločne s Markízou šla cez 22 %.

Medzi menšími bola večer najvyššie najprv Plus, Profesionáli sa dostali pod 8 %, snímka To bude boj! šla cez 7 %. Mentalista na Doma sa dostal cez 6 %, dva diely Lásky na druhý pokus sa najprv hýbali okolo 6 %, následne šli pod 9 %. Dajto uhralo s filmom Po zániku Zeme 5 %, Vtierka Castle na Wau podliezla nadpriemerné 4 percentá, kriminálka CSI Miami už šla cez túto hranicu.

Čítať viac...
Nahor