Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Víkendová sledovanosť: Zoo na dne, v prime-time šlo naposledy! Koleso šťastia padlo pod dvadsiatku

Víkend priniesol priniesol Markíze výskok v piatok, zároveň však veľký prepad v nedeľu.

PIATOK: Prvý týždeň vysielania ukončilo Koleso šťastia zatiaľ najhorším výkonom. Súťaž padla hlbšie pod dvadsať percent, keď mala atakovať len 18-tku. Divákov zatiaľ neprilákala späť Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorá s posledným celebritným špeciálom tesne prekročila 14 %. Televízne noviny skončili o málo pod 28 %, Noviny sa dostali cez 22 %.

Večer po prvýkrát vysoko s českou komédiou vyskočila Markíza, klasika Slunce, seno, jahody šla až na 28 %. Joj si polepšila so zmenou programu, Piráti Karibiku: Na konci sveta uhrali miesto Mojej mamy podiel cez 16 %. Posilnili po skončení komédie lídra. Profesionáli Plus prekročili 6 %, Rodinné tajomstvo zas 5 %. Dva diely série Dr. House šli cez 4 a tesne 5 %, Sherlock a Watsonová s prvým dielom uhrali 4,5 %. Honba za zlatým pokladom na Dajto sa dostala pod päťku, Kosti na Wau zas pod 4 %.

SOBOTA: Prvý víkendový večer už bol značne vyrovnanejší. Expresná zásielka bola na Markíze doručená pod hranicou 21 %, Honba na čarodejnice na Joj prekročila 18 %. Po minulotýždňovom poklese razom vyskočilo Tridsať prípadov majora Zemana, dva diely vyniesli Dajto vysoké podiely okolo a pod 8,5 %. Darilo sa aj Doma s filmom Svadobná kaplnka a podielom cez 7 %, Diablov uzol na Plus podliezol 6 %. Čert nikdy nespí na Wau sa prehupol nad dvojku, Inkognito šlo cez 3 %.

NEDEĽA: Na záver týždňa víťazstvo v prime-time získala Joj. Darilo sa jej od správ, keď sa Noviny stali najsledovanejším hlavným spravodajstvom a v podieli dosiahli 27,5 %. Televízne noviny sa dostali pod 26 %. Televíznej dvojke sa viac darilo aj ďalej, premiéra Vojak 3 získala podiel 21 %, kým akvizičný seriál Zoo Markíze prepadol s podielmi 16, cez 15 a rovných 19 %. Od budúceho týždňa už bude seriál nasledovať po večernom filme.

Aj medzi menšími bodovali farby Joj, komédia 27 šiat na Plus dosiahla podiel až cez 9 %. Darilo sa aj Dajto s filmom Žandár sa žení a podielom pod 8 %, Vášnivý tanec na Doma uhral podiel pod 5 %. V.I.P. vraždy na Wau atakovali 2 a podliezli 3 %. Podvečer sa Markíze dvihlo Dobre vedieť!, blížilo sa k 20 %, Nové bývanie uhralo 15 %.

Čítať viac...
Nahor