Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Zoo čísla zo štartu neudržalo, Markíza s tým rátala! Joj vyšiel víkend, vyhrala ho v prime-time

Oba víkendové večery vyhrala Joj.

PIATOK, SOBOTA: Joj vyhrala so sobotným filmom, posledné Áno, šéfe s nečakaným výsledkom!

NEDEĽA: Americký seriál Zoo už druhý týždeň vo vysielaní Markízy padol do podpriemeru. Čísla zo štartu neudržal, keď s tromi časťami dosiahol podiely tesne nad 18 %, pod 18 a 21 %. Zaujímavosťou je, že Markíza sa na pokles seriálu pripravovala, nakoľko finále prvej série naplánovala v nedeľu 14. augusta automaticky na neskorší čas od 22:40 až do 00:30. Joj bola proti Zoo lídrom s premiérou Wolverine a podielom pod 21 %.

Na menších Pod toskánskym slnkom na Plus uhralo tesne cez 6 %, Žandár v New Yorku na Dajto prekročil 5 %. Žena cestovateľa v čase na Doma podliezla 4 %, V.I.P. vraždy na Wau sa dvakrát tesne prehupli cez dvojku.

Podvečer Markíze nepomohli programovou zmenou zaradené reprízy Dobre vedieť!, prepadli viac ako minulotýždňový film s podielom 10,5 a cez 11 %. Nové bývanie uhralo 15 %. Televíziám brala záverečné etapa Tour de France, ktorá v komerčnej cieľovke dosiahla priemerný podiel nad 20 %. Viac o výkone poslednej etapy a rovnako aj priemernej sledovanosti pretekov, ktorá bola pre RTVS rekordná, v tomto článku. Televízie noviny aj preto trpeli s podielom iba 21,5 %, ďalšiu nedeľu po sebe ich predbehli Noviny, tentokrát s podielom cez 23 %.

Čítať viac...
Nahor