Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Zoo čakajú posledné epizódy, poznáme dátum finále seriálu!

Seriál beží posledný mesiac.

Jarný denný seriál Joj Zoo sa blíži do svojho záveru. Televízia napĺňa svoje slová ešte spred jeho štartu a  skutočne natočí len jednu sériu. Tvorcovia ešte v decembri avizovali, že zo Zoo nechcú spraviť telenovelu.

Seriál, ktorý hneď na začiatku zaujal netradičným prostredím zoologickej záhrady a zapojením zvierat do jednotlivých obrazov, čakajú už záverečné diely, pričom sa nám podarilo zistiť presný plánovaný dátum finále. Seriál Zoo by mal podľa našich informácií vyvrcholiť v samotnom závere mesiaca, a to v utorok 28. júna v tradičnom čase o 20:35. V ďalší týždeň už nabehne Joj na prázdninovú štruktúru.

Napriek tomu, že Zoo končí, televíziu téma aj prostredie výrazne zaujalo. Už teraz totiž avizuje, že zoologickou záhradou sa chce nechať inšpirovať aj v budúcnosti a pripúšťa pokračovanie v tejto téme.

Zoo bude nateraz posledným denným seriálom Joj. Televízia sa začína zameriavať na týždenné projekty, čo dokazujú aj všetky pripravované známe seriály ako Za sklom, Prázdniny či Hotel. V nových projektoch staví Joj na vyššiu kvalitu a exteriéry. Zoo sa postupne podobne ako Divoké kone vyprofilovala ako klasickejší denný seriál vyrábaný najmä v televíznych ateliéroch. Éra týchto seriálov sa pre túto chvíľu podľa všetkého skončila, čo dokazujú aj výkony Búrlivého vína či minulosezónnej Kukučky.

Čítať viac...
Nahor