Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Známe televízne stanice sa v kríze spájajú: Počas celého vysielania budú divákom adresovať spoločnú výzvu!

Od stredy 25. marca sa všetky televízne stanice spoločnosti AMC Networks International – Central and Northern Europe zapájajú do iniciatívy „ZostaňteDoma“. Celé portfólio staníc AMCNI CNE na Slovensku a v Českej republike bude mať na obrazovke špeciálnu hlášku #ZostaňteDoma, ktorá sa bude zobrazovať, kým to bude potrebné.

Na Slovensku a v Českej republike sa k iniciatíve pripojili stanice Sport1, Sport2, AMC, Film+, Minimax, Spektrum, Spektrum Home, TV Paprika a CBS Reality. V ostatných častiach strednej Európy, v Rumunsku, na Slovensku a v Česku sú do iniciatívy zapojené všetky stanice AMCNI CNE, spolu 31 staníc, ktoré prinášajú odkaz #ZostaňteDoma.

Vo väčšine Európy si boj proti koronavírusu dočasne vyžaduje zodpovedný spôsob života. Svoje domovy by sme mali opúšťať, len ak je to absolútne nevyhnutné. V tejto situácii je televízna spoločnosť AMCNI CNE presvedčená, že je jej povinnosťou upozorniť každého, kto sleduje jej televízne stanice – či už ide o športového fanúšika, seriálového fanatika alebo rodinu s malými deťmi – že je našou prvoradou povinnosťou zostať doma, aby sme chránili naše zdravie a zdravie všetkých ostatných.

TS AMC

Čítať viac...
Nahor