Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Známa je už kompletná štvorica porotcov Superstar! Farna bez miesta, Slováci majú smolu!

Informácie portálu Mediaboom.sk sa potvrdili.

Už dnes ráno vám portál Mediaboom.sk exkluzívne predstavil meno tretieho porotcu Superstar, ktorým sa opäť stane Ondřej Soukup. Televízie krátko po našom odtajnení ďalšieho člena poroty oficiálne oznamujú kompletnú porotcovskú zostavu.

Potvrdzujú sa pri tom naše informácie o tom, že porota bude štvorčlenná a prevládať budú české tváre. Okrem Marty Jandovej a spomínaného Soukupa do poroty Superstar premiérovo zasadne speváčka Klára Vytisková z kapely Toxique. Jej angažmán je pre mnohých prekvapením. Nielenže je neznáma najmä pre slovenské publikum, veľké množstvo fanúšikov šou rátalo s Ewou Farnou. Tá si tak, aspoň nateraz, pôsobenie v Superstar nezopakuje.

Nova tak skutočne prevzala pri výbere porotcovského panela opraty a zostavovala ho najmä pre českého diváka. Niet sa však čomu čudovať, keď talentové šou vykazujú úpadok záujmu práve na českých staniciach, čo napríklad vyústilo do nepokračovania spolupráce medzi Primou a Joj pri produkcii Česko Slovensko má talent. Televízie však musia dúfať, že pôsobenie Vytiskovej nenaberie podobný smer ako účasť Aleny Šeredovej v Talentmanii. Modelka zo šou predčasne odišla.

V prípade Talentu a rovnako aj Superstar ostávajú záhadou posledné mená. Joj pri Česko Slovensko má talent zatiaľ tají meno štvrtého porotcu, ktorý doplní zostavu Lucie Bílá, Jaro Slávik a Jakub Prachař. Moderátormi budú Marcel Forgáč a Milan „Junior“ Zimnýkoval. Nova s Markízou si zatiaľ pre seba nechávajú meno prípadnej druhej moderátorky Superstar, ktorá vytvorí pár s potvrdeným Martinom „Pycom“ Rauschom. Známa je už kompletná porotcovská zostava v zložení Paľo Habera, Marta Jandová a aktuálne potvrdení Ondřej Soukup a Klára Vytisková.

Klára Vytisková, štvrtá porotkyňa Superstar
klara vytiskova

Čítať viac...
Nahor