Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Známa je už aj kompletná porota Talentu: Joj výberom šokuje, staví na Mórovú!

Víťazka len pred týždňom skončenej šou Tanec snov sa stane porotkyňou piatej série Česko Slovensko má talent.

Po Paneláku prejde do Talentu. Herečka Diana Mórová, ktorá sa ostatnú nedeľu stala v šou Tanec snov kráľovnou tanečného parketu, rozšíri porotu Česko Slovensko má talent, keď obsadí štvrté, pre piatu sériu pridané, porotcovské kreslo.

Výber Diany Mórovej do poroty Česko Slovensko má talent je prekvapením. Televízia už od počiatku svojich talentových šou obsadzuje do porôt aj hercov, ukážkou sú mená ako Zdena Studenková či Martin Dejdar. Mórová však bola doteraz v pozícii účinkujúcej, keď ovládla šou Hviezdy na ľade, spomínaný Tanec snov a prebojovala sa do finále Showdance.

Mórová si tak vo svojej kariére vyskúša úplne novú pozíciu. Zatiaľ je nejasné, akú rolu bude v porote zastupovať. Tou milou bude opäť Lucie Bílá, tým zlým Jaro Slávik a veselým zas Jakub Prachař.

Diana Mórová je druhou herečkou, ktorá sa po skončení Paneláku presunie v rámci obrazovky Joj zo seriálu do iného typu programu. Obdobný transfer nastal aj v prípade Zuzany Šebovej, ktorá sa stane súčasťou panelovej šou Inkognito. Tá sa do vysielania dostane už v polovici mája, viac sa dočítate v tomto článku. Kým v prípade Šebovej nie je jasné, či sa herečka s televíziou dohodla aj na účinkovaní v jednom z pripravovaných seriálových projektov, Mórová bude tvárou komediálnej novinky Andyho Krausa Dvojičky. Na obraze Joj budú pokračovať aj Marián Miezga, Sväťo Malachovský, Zuzana Porubjaková či Ján Koleník, naopak, ako sme vás exkluzívne informovali, Kolibu opúšťa Roman Luknár.

Čítať viac...
Nahor