Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Zmýšľajú rovnako? Po Joj nasadila netradičný kompilát s pôvodnou tvorbou aj Markíza!

Televízie podporujú mimoriadne nabitú jeseň špeciálnym kompilátom, ktorý bežný nebýva. Teraz ho spolu s verejnoprávnou televíziou prinášajú obe komerčné stanice.

Markíza a Joj sa spoločne s Jednotkou pripravujú na veľmi silnú jeseň, v ktorej si každá stanica bude chcieť v dosiaľ asi najvyostrenejšej sezóne vybojovať ten svoj kus koláča sledovanosti. Televízie pritom v snahe podporiť jesenné projekty siahli po rovnakom spôsobe, s ktorým sa často nestretávame.

Všetky tri hlavné slovenské stanice siahli po kompilátoch, ktoré však nie sú postavené na filmoch či seriáloch ale pôvodnej tvorbe. V minulosti sme takýto kompilát k štartu sezóny vídavali len u RTVS. Bežný bol skôr v prípade sviatkov, napríklad pri promovaní silvestrovského programu.

Tento rok práve takýmto kompilátom podporuje jeseň Joj, keď v polovici augusta nasadila do vysielania veľkú upútavku predstavujúcu hlavné vlastné produkty najbližšej sezóny. Svoj kompilát uviedla pár dní na to v čase predstavovania svojej jesennej štruktúry Jednotka a od tohto víkendu sa s vlastnou upútavkou pridáva aj Markíza.

Tá v nej zábery z Búrlivého vína, Kukučky či Superstar prepája aj s ukážkami z filmov, ktoré bude nasadzovať v soboty proti Česko Slovensko má talent. Spot je rovnako ako u Jednotky zacielený na september, čím televízie dávajú dôraz na to, že všetky promované projekty začnú najneskôr budúci mesiac. Kompilát Markízy avizuje „SuperSeptember 2015“, čím odkazuje na príchod novej Superstar, ktorá je v kampani prešpikovaná prívlastkom „super“.

V prome zároveň Markíza potvrdzuje, že sa Horná Dolná vráti ešte v septembri. Avizuje ju totiž už na tento mesiac. Druhá séria začne až v druhej polovici mesiaca, nasadenie ostáva nejasné. Viac v tomto článku.

Kompilát SuperSeptember 2015 – Markíza

Kompilát Jeseň 2015 na Jojke


Kompilát Septembrová Jednotka

Čítať viac...
Nahor