Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

Zmeny aj v top manažmente Markízy, televízia má nového finančného riaditeľa

Dňa 11. marca 2014 sa novou finančnou riaditeľkou a konateľkou spoločnosti MARKÍZA – SLOVAKIA stala Marianna Trnavská, ktorá doteraz pôsobila ako zástupkyňa finančného riaditeľa.

“Teší ma, že jej nástupom do funkcie bude zachovaná kontinuita v riadení spoločnosti. Som rád, že prijala ponuku stať sa súčasťou vedenia našej televízie,” povedal generálny riaditeľ TV Markíza Matthias Settele.

Bývalý finančný riaditeľ a konateľ Arthur Szczerba bude do konca marca odovzdávať agendu centra. “Rád by som sa Arthurovi poďakoval za výbornú prácu, ktorú počas tých rokov odvádzal pre našu televíziu. Prajem mu veľa úspechov v jeho ďalšej kariére a šťastný návrat domov,” dodal M. Settele.

Marianna Trnavská vyštudovala odbor účtovníctvo a audítorstvo na FHI Ekonomickej univerzity v Bratislave. Svoju profesionálnu kariéru v oblastí financií naštartovala trojročným pôsobením v spoločnosti Ernst & Young na Slovensku, Novom Zélande a Austrálii.   Do CME nastúpila v roku 2008 a v roku 2010 sa stala finančnou riaditeľkou Media Pro Slovakia (dnes Centrum produkcie vlastnej tvorby TV Markíza). V júni 2011 sa stala zástupkyňou finančného riaditeľa TV Markíza. Je členkou medzinárodnej komory – Asociácie certifikovaných účtovníkov (ACCA).

Od 15. marca má televízia aj nového vedúceho oddelenia výskumu, s televíziou sa rozhodol ukončiť spoluprácu Miroslav Javor, nahradila Katarína Plevová.

Zdroj: TS Markíza, Strategie.sk
Foto: Markíza

Čítať viac...
Nahor