Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Zmenám programu sa nevyhla ani Joj: Mení hneď dva večery, Inkognito vytiahne o týždeň skôr!

Televízia tento týždeň reaguje na niekoľko neúspechov.

Odchod Hviezdnej párty z prime-time nie je jedinou večernou zmenou programu na komerčných staniciach. Na nízke čísla aktuálne reaguje aj Joj, ktorá hneď budúci týždeň upraví program dvoch večerov.

Televízia sa rozhodla nedržať dlhšie v hlavnom čase doku reality šou Moja prvá dovolenka. Od budúceho utorka ju odsúva až za 23:00 a nahradí ju scripted sériou Čert nikdy nespí. Tá sa mala pôvodne objaviť v utorky od 21:40, nakoniec jej bude patriť celý večer. Joj skombinuje premiéru s reprízou.

Pre šou o Slovákoch, ktorí prvýkrát v živote cestujú za hranice, ide už o druhý neúspech. Moja prvá dovolenka pôvodne štartovala v októbri 2016 v pondelok po premiérovom Inkognite, vôbec však neuspela s podielom 12 %. Po dvoch častiach Joj reláciu stiahla z obrazovky. Tento január si šou viedla lepšie, v prvý večer sa hýbala nad 16 a 15 %, tento utorok však klesla s podielmi okolo 15 a 13 %.

Zmena čaká aj štvrtkový večer, v ktorom chcela Joj budúci týždeň odvysielať záverečnú časť trilógie Anderssonovci na cestách. Po značnom poklese druhého filmu však miesto komédie operatívne zaraďuje dvojporciu Inkognita. S tou však už plánovane ráta od ďalšieho týždňa.

Program upravovala Joj tento týždeň aj cez deň. Z poobedia vyhodila reprízové sitkomy Kutyil s.r.o. a Dovidenia, stará mama, ktoré nahradila Policajtmi v akcii. Vysiela ich od 15. hodiny, nasadila aj premiérové časti. V piatok komediálne seriály nahradila reprízami Čert nikdy nespí. Z denného programu tiež tento týždeň zmizla kriminálka Klamári, miesto nej zdvojila Joj Stratené duše.

Čítať viac...
Nahor