Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

V Markíze po jari skončila programová riaditeľka, nahradí ju manažér z Chorvátska! (aktualizácia)

Za posledných osem mesiacov ide o druhú zmenu na čele programu televízie.

Dočasná riaditeľka Centra programu Markízy skončila. V decembri 2016, po odchode Silvie Majeskej na materskú dovolenku, nastúpila do čela programu Martina Lišková, ktorá ale celé obdobie vo funkcii do návratu Majeskej nevydržala. Lišková na pozícii skončila po ôsmich mesiacoch, do jesennej sezóny už s televíziou nevstúpila.

Aktualizácia (13.9.): Markíza aktuálne správy portálu Mediaboom.sk potvrdila, zároveň oficiálne oznámila, že novým riaditeľom programu sa od októbra stane Igor Draguzet. Pochádza z Chorvátska, pričom v skupine CME koordinuje programové plánovanie. 

Lišková bola riaditeľkou programu v Markíze už druhýkrát. Ako vlani informovalo Mediálne.sk, Liškovej kariéra v televízii trvala jedenásť rokov, z dlhodobého plánovania sa postupne vypracovala do čela akvizícií, jej kariéra v Markíze vrcholila obsadením do najvyššej programovej pozície. V roku 2010 z televízie odišla. Vtedy ju vo funkcii vystriedal Slovinec Gorazd Slak, po zahraničnej posile mala televízia siahnuť aj tentoraz.

Čítať viac...
Nahor