Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Zlyhanie Doktorov môže mať dohru aj na jar: Markíza má v zálohe ďalší seriál!

Podľa zákulisných správ mali byť Doktori jednou z opôr jarnej štruktúry, po neúspechu s nimi viac televízia rátať nemôže.

Ako sme vás už v priebehu minulého týždňa informovali, televízny líder mal ešte pred štartom seriálu Doktori všetko pripravené pre to, aby sa mohol  naplno vrhnúť do natáčania druhej série. Desať „skúšobných“ častí natočených pre túto jeseň však už nepripraví pevnú pôdu pre jeden z jarných slotov v roku 2015. Televízia Doktorov dovysiela mimo prime-time v piatky po Farme.

Televízii tak bude, s najväčšou pravdepodobnosťou, chýbať jeden titul. Tak, ako to už naznačilo súčasné nasadenie Doktorov, Markíze mohli aj na jar robiť službu na záver pracovného týždňa, kedy už oddychuje Búrlivé víno.

Čím túto stratu vykryje, je otázne. Dnes je však známe, že televízia bude mať okrem nového sitkomu Horná Dolná, ktorý by sa teoreticky mohol stať piatkovou zábavou, k dispozícii aj nové časti jarného seriálu Rodinné prípady, s ktorým sa nerozlúčila a podľa našich informácií plánuje pokračovať v jeho vysielaní. Ostatne jej aj nové časti seriálu poslúžili počas leta o 18-tej, kedy potrebovala vymeniť nefungujúci Druhý dych.

Budúcoročná jar by sa tak mohla ponášať na tohtoročnú. Búrlivé víno v kombinácii s Rodinnými prípadmi o 21:40 boli základným prvom jarnej štruktúry lídra v tomto roku. Seriál však nezískaval zrovna rekordné výsledky, ako to aktuálne predvádza Farma. S premiérovými časťami sa síce dokázal hýbať v blízkosti alebo okolo priemeru Markízy, nakoľko sa však lídrovi epizódy míňali rýchlo, musel často nasadzovať reprízy, ktoré padali aj pod 20 %.

Čítať viac...
Nahor