Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Zlato Škantárovcov menej sledované ako Dukátovej boj o medaily! Markíza a Joj podvečer stále hlboko

Višňovského exhibícia na Joj nevyskočila.

Famózny triumf Škantárovcov na divokej vode urobil chuť televíznym divákom, pričom ich zlato dokonca zaostalo za nasledujúcou súťažou, v ktorej o medaily bojovala Jana Dukátová. Finále C2 so zlatou slovenskou príchuťou uhralo po 19-tej na Dvojke podiel vyše 21 % v komerčnej cieľovke, pričom celkovo ho sledovalo vyše 270-tisíc divákov. Finále ženského kajaku si však od 20-tej priemerne zaplo až vyše 360-tisíc divákov (12+) a v 12 – 54 uhralo podiel nad 22 %. Televízne noviny proti sledovanej športovej konkurencii dosiahli podiel tesne nad 24 %, Noviny cez 18 %.

Televízie ovplyvnili už semifinálové jazdy vodnoslalomárskej súťaže od 17:30 do 19-tej s podielmi nad 17 a rovných 22 %. Koleso šťastia popri tom prepadlo s podielom len 14 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja bola taktiež hlboko s podielom tesne nad 11 %.

Večer odvysielala Joj hokejovú exhibíciu s hviezdami slovenského hokeja, počas ktorej sa s kariérou rozlúčil Ľubomír Višňovský. Prenos rozdelený na tri časti uhral vlažné podiely okolo 16, 13 a vyše 16 %. Repríza Dobre vedieť! uhrala svoje s podielom takmer 22 %. Na menších bodovala Plus s filmom Largo Winch a podielom tesne cez 9 %, Vymenené životy bodovali s druhou časťou, keď šli nad 6 a 9 %. Mission Impossible 3 sa dostalo nad 6 %, kriminálky CSI na Wau dosiahli podiely pod 4 a 5 %.

Čítať viac...
Nahor