Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Zlaté časy budú prekvapivo pokračovať: RTVS chce formát vylepšiť, končí s nefungujúcou moderátorskou dvojicou!

Program, ktorý RTVS komunikovala ako jeden z projektov ku 60. výročiu televízneho vysielania na Slovensku, bude pokračovať aj ďalej.

Zlaté časy dostanú druhú sériu. Po tom, čo mal formát vyvrcholiť silvestrovským špeciálom, ktorý mal zároveň symbolicky uzavrieť oslavy 60. výročia televízie na Slovensku, sa bude vyrábať aj naďalej.

RTVS už nové vydania programu potvrdila, keď do vysielania nasadila krátky grafický spot, v ktorom avizuje pokračovanie Zlatých časov. Tie bude naďalej vysielať počas štvrtkových večerov, vrátia sa 6. apríla.

Televízia prostredníctvom teasra zároveň avizuje aj „množstvo prekvapení“ v druhej sérii. Tým najvýraznejším rozhodne bude zmena na moderátorskom poste, keď v nových častiach už nebude dvojku s Elenou Vacvalovou tvoriť Dano Heriban. Spojenie skúsenej moderátorky s mladým hercom a hudobníkom televízii vôbec nevyšlo, Heriban sa v polohe moderátora necítil komfortne, naopak, pôsobil strnulo a rozpačito. V minulosti pritom práve Heriban v ešte mladšom veku vytvoril fungujúcu dvojicu s Milanom Markovičom v jeho programe, tam však herec známy najmä z Hornej Dolnej vystupoval v úlohe hudobníka.

RTVS bude chcieť novou sériou Zlatých časov prilákať ešte viac divákov, nakoľko má v druhej sérii vedľa Eleny Vacvalovej stabilne zasadnúť Milan Lasica. Informovalo Plus sedem dní. V minulosti sa už vo formáte objavil ako hosť. Vacvalová bude po novom moderovať sama, Lasica bude jej stálym hosťom.

Vacvalová bude ako televízna moderátorka pokračovať aj po tom, čo naznačila návrat do úzadia. „Keď sa raz odvysiela posledné vydanie Zlatých časov, znovu sa vrátim tam, odkiaľ ma „vyhrabali“, do sveta svojho súkromia a iných záujmov,“ povedala ešte na prelome rokov pre Eurotelevíziu. V tomto roku však bude nakoniec moderátorkou hneď dvoch televíznych programov, okrem Zlatých časov bude sprevádzať aj formátom Sedem, ktorý sa po rokoch vracia na Joj.

Čítať viac...
Nahor