Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

Živé.sk pomôže startupom, štartuje špeciálnu sekciu

Dnešným dňom spúšťa IT portál samostatnú startupovú sekciu startupy.zive.sk, ktorá bude mapovať novinky inovatívnych firiem.

Posledný rok publikuje Živé.sk priemerne 20 správ denne z technologického sveta. Teraz prichádza s obsahovým posilnením. Čitateľom tak ponúkne každý deň minimálne jeden článok zameraný priamo na startupové dianie. Čerstvo vzniknutá sekcia bude venovaná predovšetkým startupom s technologickým záberom. Hlavným cieľom je prinášať aktuálne informácie aj exkluzívny obsah. Web sľubuje rozhovory s poprednými svetovými odborníkmi, články venujúce sa zaujímavým startupom a startupistom zo Slovenska, ale aj praktické rady a tipy, ako sa „nepopáliť“ pri budovaní vlastnej firmy od základov.

Trend startupov naplno zasiahol aj Slovensko. Záujem podnikateľov i študentov o články s touto tematikou neustále narastá,“ hovorí šéfredaktor Živé.sk Filip Hanker. Ich spojenie s portálom o technike, IT a internete je podľa neho prirodzené. „Veľká časť z nich pracuje na technologickej inovácii alebo tvorí službu, ktorá vyžaduje internet či prenosné zariadenia.“

Živé.sk pokrývalo tieto témy aj doposiaľ, teraz však zvyšuje mieru a pridáva väčšie, prémiovejšie články. Nová startupová rubrika prichádza ako ucelený koncept, ktorý by mal osloviť aj nových čitateľov a potenciálnych partnerov.

Čítať viac...
Nahor