Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Ženích si nedávno hľadal rajdu, nevesta účinkovala v soft porne! Svadby už Markíze neodskočili

Ďalší z kandidátov má za sebou minulosť, ktorá na dlhoročné neúspešné hľadanie vzťahu nevyzerá.

Šou Svadba na prvý pohľad pokračovala tento týždeň treťou časťou. Kým po tej prvej sa tešila z drvivej väčšiny pozitívnym reakciám, postupne sa diváci začínajú ozývať s kritikou, čo sa môže odrážať aj na číslach. Kým po slabo výkonnej prvej časti totiž šou očakávane výrazne porástla a polepšila si o jeden a pol ratingu na 8,5 %, nateraz nárast zastavila a, naopak, o málo klesla ratingom 8,2 % s podielom 23 %.

Stratila najmä v pozícii voči Novému životu, ktorý dokázala pred týždňom odsunúť v oboch hlavných cieľovkách na druhé miesto. Seriál Joj sa vrátil na utorňajší rating 7,8 % s podielom 20,9 %, čím stúpol aj oproti predošlému štvrtku. Markíza a Joj boli navyše v čase Nového života vyrovnané, Svadby získali väčšou dĺžkou a rástli po skončení seriálu. Na hrane tam Joj uhralo podiel 14,1 % u mladých divákov. Hlavné štvrtkové programy už boli vedľa seba aj v počte divákov, Nový život ich mal o niečo viac so 435-tisíc divákmi, Svadba na prvý pohľad sa aj vďaka záverečnej tretine mimo Nového života dotiahla so 423-tisíc divákmi. Stratili cez 20-tisíc divákov, Nový život ich, naopak, získal. Na hrane sledovalo 334-tisíc divákov, čím prekonalo napríklad nedeľné O 5 minút 12. Najsledovanejšou debatou sa v ostatnom čase stáva Na telo Markízy.

Šou Svadba na prvý pohľad už od podstaty formátu vzbudzuje vlnu kontroverzie a otázniky, či je šou skutočne pravá. Kým dosiaľ sa médiá najmä zaujímali či je svadba medzi pármi skutočná, kde Markíza už potvrdila, že o riadny sobáš a zväzok nejde, pochybnosti sa začínajú stále viac objavovať ohľadom účastníkov šou. Televízia totiž od začiatku presviedčala, že ide o skutočnú zoznamku a experiment v nájdení partnera dlhodobo nezadaným ľuďom a pri nábore do šou tak verejne odmietala kandidátov, ktorých by do programu lákala iba sebaprezentácia, jej kasting však hovorí o niečom inom.

Kým prednedávnom sa ukázalo, že jedným z potenciálnych ženíchov je účastník nedávnej, zameraním presne opačnej zoznamky Take Me Out, v ktorej šlo iba o prezentáciu v televízii a zábavu, pričom v nej hľadal v prvom rade „ceckatú rajdu“, denník Plus jeden deň najnovšie prišiel s tým, že jedna z neviest má za sebou skúsenosť, ktorá by sa napríklad tomuto ženíchovi mohla pozdávať. Na základe tipov od čitateľov totiž odhalil, že sa nevesta Lucia zúčastnila pred pár rokmi na porno kastingu na „slávnom gauči“ so všetkým, čo k nemu patrí, pričom navyše tvrdila, že má priateľa.

Pár Lucia a Ivan zo šou Svadba na prvý pohľad

„Môj priateľ má krásny penis, má ho akurát. Čo sa týka dĺžky aj výzoru. Vzrušuje ma, keď na neho príde výstrek a vtedy aj ja som ako keby spokojná,“ cituje denník zo soft porna. Markíza na kauzu, ktorá sa dostala aj do Nového času, reagovala článkom, v ktorom tvrdí, že o minulosti nevesty vedela a akceptovala ju. „Tvorcovia a odborníci šou Svadba na prvý pohľad boli oboznámení s Luciinou minulosťou už počas kastingu. Jej zakopnutie spred ôsmych rokov sa už neopakovalo a v testoch jej vychádzala kompatibilita s Ivanom, ktorý je  navyše tolerantný a natoľko silný, že bol predpoklad, že Luckinu minulosť dokáže ustáť,“ tvrdí televízia. Už dlhšie sa však špekuluje o tom, nakoľko je zoznamka skutočná a nakoľko ide len o zinscenovanú šou. V šou sa objavil už druhý aktér, ktorý má za sebou pôsobenie, ktoré na dlhoročné neúspešné hľadanie seriózneho vzťahu nevyzerá.

Nevesta Lucia

 

Čítať viac...
Nahor