Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Zemetrasenie v Paneláku: Zo seriálu odchádza Kobielsky, kúpila ho Markíza!

Denný seriál Joj opúšťa jedna z kľúčových postáv. S odchodom Bártu sa niektorí diváci seriálu nevyrovnali dodnes.

Panelák príde o jeden zo svojich základných kameňov. Zo seriálu odchádza predstaviteľ Jakuba Švehlu, Vlado Kobielsky, ktorý v Paneláku hral od úplného začiatku.

Kobielskeho kúpila pre ďalší rok Markíza, ktorá týmto krokom výrazne naštrbila základnú hereckú zostavu denného seriálu Joj. Dlhoročnou tvárou televízie z Koliby pri tom líder posilní svoj najsilnejší titul, Búrlivé víno. V dennom seriáli Markízy už teraz hrá jedna z bývalých hlavných hereckých tvárí Paneláku, Helena Krajčiová. Od aktuálnej série pribudla aj Zdena Studenková, ktorá sa v Paneláku objavovala občasne. Zo začiatku hral v dennom seriáli Joj tiež Filip Tůma.

Kobielsky v Paneláku dodnes stvárňuje kľúčovú postavu. Jakub Švehla ovplyvňuje dejové linky okolo ďalšej herečky z pôvodnej zostavy – Diany Mórovej, biznis rieši s Matejom Landlom, vzťah zas so Zuzanou Fialovou. Práve Fialovej postava zažije pravdepodobne najväčšiu zmenu, nakoľko je silne prepojená práve s postavou Švehlu.

Pre Panelák pôjde v histórii o štvrtý odchod herca, ktorý stál pri rozbehu seriálu. Medzi prvými odišli Hana Gregorová či Viki Ráková, tá sa však do deja po uzmierení s Andym Krausom vracia. Najzásadnejšou zmenou v seriáli však bol odchod Alexandra Bártu, ktorého postavu Kordiaka si dodnes diváci pýtajú vrátiť. Herca však má Markíza pevne poisteného, od budúceho týždňa sa bude objavovať až v dvoch tituloch lídra – seriáli Chlapi neplačú a novinke Doktori.

Čítať viac...
Nahor