Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Toto nikto nečakal: Zem spieva mimoriadnym hitom, sledovanejšia aj ako Tvoja tvár znie povedome!

Verejnoprávnu šou sleduje viac divákov ako najväčší ťahák Markízy.

Zem spieva sa teší z veľkého úspechu. Šou, vďaka ktorej sa obrovskej pozornosti dostalo slovenskému folklóru a tradičným umelcom, u divákov mimoriadne boduje, pričom svojou výkonnosťou poráža aj veľké komerčné projekty.

Folklórna šou sa v celkovom počte divákov drží aj pred takým ťahákom, ako je Tvoja tvár znie povedome. Celebritná spevácka šou sa zatiaľ ani s jedným z trojice kôl tretej série nedokázala v univerzálnej cieľovke 12+ dostať pred šou RTVS a láka tak menší počet divákov.

Prvé dve vydania Tvojej tváre sledovalo takmer 470-tisíc divákov, tretie kolo kleslo pod 450-tisíc. Ostatné tri zostrihové vydania Zem spieva sa držali výrazne vyššie okolo úrovne 540 až 550-tisíc divákov, aktuálne prvé živé semifinálové kolo, ktoré bolo oproti klasických častiam značne dlhšie a natiahnuté až za 23. hodinu, malo sledovať okolo 480-tisíc divákov.

So zostrihovými kolami Zem spieva pokorila aj štart piatej série Hornej Dolnej, ktorú sledovalo celkovo vyše 530-tisíc divákov, prvý priamy prenos zas bol silnejší ako jej druhá premiérová epizóda tejto jari, ktorú už sledovalo vyše 440-tisíc divákov. S kastingami bola folklórna šou vyššie aj ako rodinný seriál Prázdniny, ten v posledných častiach sledovalo pravidelne takmer 490-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor