Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Zázraku sa Markíza nedočkala: Divoký Zapadákov hlboko prepadol! Inkognito s ďalším rekordom

Neúspech komediálneho seriálu predpovedal už jeho štart, očakávania sa potvrdili v repríze aj s novou časťou.

Divoký Zapadákov môže v prime-time po dvoch častiach skončiť. Seriál už v priebehu úvodnej epizódy prichádzal o divákov a tí k pokračovaniu neprišli. Novinka s druhou epizódou stratila vyše dva ratingy, keď uhrala 5 % a v podieli prepadla s hodnotou pod 14 %. Neúspech zaznamenali aj skeč šou Markízy, Kredenc dosiahol hlboko podpriemerný share pod 14 %, Kávomat klesol ešte nižšie s podielom len pod 11 %. Ďalší nárast sa naproti tomu podaril Inkognitu, ktoré opäť vylepšilo rekord, tentoraz ho sledovalo 9,8 % divákov s podielom až 28 %. Nasledujúca repríza 28 % podliezla.

Na menších staniciach vyskočili Vymenené životy, ktoré sa dostali pod 7 a na 9 %, Boeing 747 v ohrození na Dajto uhral menej než 5 %. Svet pod hlavou na Plus prekročil 4 %, Kosti a CSI Las Vegas na Wau šli o málo nad 3 %.

Podvečerná Moja mama varí lepšie ako tvoja atakovala 19 %, Susedské prípady napodobnili večerné programy s podielom pod 14 %. Televízne noviny sa dostali na 24,5 %, Noviny podliezli 28 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor