Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Zásadné novinky z Koliby! Joj začala nábor do piatej série Talentu, Rozboril bude plniť sny už od leta!

(AKTUALIZÁCIA) V závere stredy prišli z Koliby dve prekvapujúce novinky. Joj rozbehla nábor už do piatej série Česko Slovensko má talent, Rozboril sám ohlásil štart svojej relácie, ktorá bude spolupracovať s portálom Ľudiaľudom.sk

TV JOJ plánuje so svojou úspešnou talentovou šou pokračovať a rozbehla nábor už do piatej série šou. Prekvapujúco tak robí už v druhej polovici marca, čo by mohlo predznamenávať snahu zozbierať čo najviac talentov. Či to znamená návrat šou ešte tento rok je však málo pravdepodobné. Najpravdepodobnejšia je verzia, že televízia iba zapĺňa databázu talentov, ktorú využije neskôr. Neoficiálne informácie hovoria o návrate šou až v roku 2015.

Dôležitú informáciu do mediálneho sveta vyslal Vilo Rozboril okolo jeho novej šou. Presnejšie dve informácie. Tá prvá hovorí o tom, že by jeho nová relácia o plnení snov mala odštartovať na Jojke už v lete, nie na jeseň, tá druhá je spojenie relácie s webom ĽudiaĽuďom.sk. Rozboril tak bude vyhľadávať želania a príbehy aj v spolupráci s portálom. Rozboril spolu s tímom režiséra Petra Núňeza už reláciu niekoľko týždňov vyrába. Aj v tomto prípade nie je isté, či je informácia presná, JOJ svoje veľké projekty spúšťa väčšinou až v septembri.

Čítať viac...
Nahor