Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Zarobia si tváre Kredenca na ďalší problém? Vytiskovú poriadne zosmiešnili!

Partička hercov novicku v porote Superstar nešetrila.

Rok po vychladnutí vášní s paródiou na Kvetu Horváthovú či drsnom zosmiešnení Zdeny Studenkovej sa herci z Kredenca pustili do ďalšej ostrej paródie. Tentoraz si na mušku zobrali spevácku šou Superstar a najmä novú porotkyňu Kláru Vytiskovú.

Jej nasadenie do poroty Superstar bolo najväčším prekvapením aktuálnej série šou, pričom pre mnohých ťažko pochopiteľné. Partička z Kredenca dojmy z jej pôsobenia v Superstar vystihla, pripomenula aj jej nevydarený outfit z kastingových kôl. „Hľadali, hľadali, ale nenašli. O nej nevieme nič, len, že má kohúta na hlave,“ predstavili tvorcovia skeč šou dvojníčku Vytiskovej. Vizitku pritom zakončili veľmi nelichotivou prezývkou, keď ju premenovali na Kláda Vystískaná.

Partička z Kredenca si už v minulom roku narobila na krátko nepriateľov. Problémom sa pritom taktiež stala kontroverzná prezývka. Už nie je žiadnym tajomstvom, že sa moderátorke Kvete Horváthovej nepáčilo parodické meno „Krepka“, ktoré v skeč šou dostala. Hneď krátko na to z nej tvorcovia spravili Fretku. Postupne vášne opadli a v silvestrovskom vydaní sa na Krepke sama Horváthová zasmiala. V najnovších dieloch Kredenca už dokonca opäť herci ako prezývku používajú Krepku.

Čítať viac...
Nahor