Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Zápas s Talianmi patril medzi najsledovanejšie! Víťazstvá si Slováci vychutnávajú do konca

Predposledný zápas Slovákov v základnej časti MS v hokeji opäť vrcholil vysoko nad miliónom. Na výhru našich sa divákom pozeralo dobre.

Kým za nepriaznivého stavu diváci zápasy našich hráčov postupne opúšťajú, keď sa našej reprezentácii darí, fanúšikovia si zápas vychutnajú až do záverečnej sirény a to aj v prípade jasného vedenia v zápase. Podobne, ako duel s Nórmi, aj ten s Talianmi patril najmä v tretej tretine k úplne najsledovanejším, keď záverečnú časť zápasu sledovalo okolo 1,13 mil. divákov. Aj keď to na najsledovanejšiu tretinu v zápase s Nórmi nestačilo, ide o vysoký výsledok, podiel tretej časti prekročil 52 %. Nad miliónom skončila aj druhá tretina zápasu, ktorá o pár desatín podliezla 50-percentnú hranicu.

Ani tento raz ostatné stanice neočakávali lámanie rekordov, Joj však potešil aspoň vyhratý súboj nad Markízou. Jej film Tesne vedľa zaujal iba niečo cez 10 % divákov, pričom film komerčnej dvojky Začarovaní skončil ako dvojka večera s podielom pod 12 %. Najkvalitnejšiu snímku priniesla Plus vďaka indickej produkcii, film trvajúci až do polnoci, Volám sa Khan, sledovalo podľa našich informácií 3,6 % divákov. Pluske sa priblížila Doma s romantikou Srdcom v Afrike a podielom nad 3 %.

Čítať viac...
Nahor