Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Zápas s Nórmi doteraz najsledovanejší, hokej prevalcoval Hlas

Mimoriadne dôležitý zápas s Nórmi, v ktorom sme mohli definitívne prísť o šance na štvrťfinále, sledovalo doteraz najviac Slovákov. Tretia tretina atakovala hranicu 1,2 milióna divákov.

Slovensko v dueli s Nórmi na MS v hokeji udržalo svoje šance o štvrťfinálové boje. O celom výsledku rozhodlo prelomenie neúspešných tretích tretín, kedy Slovensko zápas nestratilo, naopak, dokázalo rozhodnúť výsledok a vyhrať 5:2. Záverečná časť zápasu bola aj najsledovanejšou, keď si tretiu tretinu nenechalo ujsť v priemere 1 197-tis. divákov, čo predstavovalo podiel 51,2 % (12+). Aj druhá tretina skončila nad miliónom, keď ju sledovalo 1,046 mil. Slovákov. Prvú tretinu prekrývajúcu sa so spravodajstvami sledovalo 846-tis. divákov.

Napriek konkurencii hokeja sa rozhodla Markíza nehýbať s Hlasom Česko Slovenska. Pretrpela tak najhorší výkon šou, keď ju sledovalo podľa našich informácií len 14,8 % divákov pri obrazovke a rating klesol ku 6 percentám. Pre porovnanie, Hlas v 12+ sledovalo 312-tis. divákov. Joj sa rozhodla, podobne ako Markíza v piatky, vynechať Panelák, pričom s katastrofickým trilerom Žralok v Malibu dosiahla podiel takmer 12 % a sledovalo ho 249-tis. divákov (12+). Film sa tak výkonom priblížil k nákladnej speváckej šou.

Čítať viac...
Nahor