Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Zámena manželiek sa po výskoku prepadla, Pravá tvár ostáva nízko! Dankova tlačovka lákala divákov

Hlavné komerčné televízie v stredu svorne podpriemerné.

Zámená manželiek nárast z minulého týždňa neudržala. České vydanie reality šou sa tento týždeň prepadlo o takmer dva ratingy nad 4 % s podpriemerným podielom nad 15 %. Slabá bola aj Pravá tvár, ktorú Joj už tento týždeň zdvojila, hýbala sa tesne nad 4 a 3,5 ratingu s podielmi iba 14,5 a vyše 15 %. Panelák mal prepadnúť s hodnotou len pod 13 %, Búrlivé víno malo ísť pod 16 a nad 18 %. Naopak, darilo sa Dvojke s play- off o postup do Ligy majstrov medzi SSC Neapol a OGC Nice, presné čísla však nie sú známe. Dvojka ale mala s druhým polčasom dotiahnuť hlavné komerčné stanice.

Z ďalších staníc Tracers: Najrýchlejší lupiči na Plus podliezli 7 %, Dajto so Svetovou vojnou Z šlo pod 6 %. Láska na druhý pokus uhrala podiely iba 2 %, kriminálky CSI na Wau 2,5 a vyše 3 %.

Susedské prípady získali podvečer 18 %, Súdna sieň 16,5 %. Hlavné spravodajstvá boli v komerčnej cieľovke vyrovnané, Televízne noviny uhrali share tesne nad 25 %, Noviny pod 24 %, na celkovom publiku však boli správy Joj sledovanejšie o vyše 100-tisíc divákov. Za celý deň ich predbehlo len Najlepšie počasie, ktoré sa stalo najsledovanejším programom dňa v oboch cieľovkách.

Streda priniesla turbulentné dianie na politickej scéne a zároveň nadpriemerný výkon spravodajskej TA3. Dokonca dvojkou na trhu bola s tlačovkou predsedu parlamentu Andreja Danka o 17:30, ktorú malo sledovať takmer 150-tisíc divákov s podielom pod 16 % (12+). Celodenne TA3 poskočila na hodnotu 3,4 %, minulý týždeň dosiahla priemer 2 %.

Foto: SITA

Čítať viac...
Nahor