Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Zámena manželiek ostáva aj bez futbalu vlažná, prvýkrát rástla! Nikto nie je dokonalý na dvojnásobnom výkone

V konkurencii futbalu v utorok televízie minulý týždeň tvrdo prepadli, teraz sa už nadýchli.

Zámena manželiek toto leto Markíze prvýkrát bez konkurencie futbalu podrástla. I tak však ostala pod priemerom Markízy, keď sa jej podiel dostal pod 19 %, ratingovo však dosiahla okolo 6 %. Navyše, následná časť jej uhrala vyše 5 ratingov s podielom okolo 21 %. Joj sa zas vyhrabala z minulotýždňového prepadáku v konkurencii futbalu, keď Nikto nie je dokonalý stúplo nad 5 ratingov s podielom cez 16 %. Šou tak uhrala prakticky dvojnásobný share ako pred týždňom. Nasledovné Heslo už neuspelo s vyše 12 %.

Profesionáli uhrali vyše 6 %, Utajený zločin šiel nasledovane na Plus pod 6 %. Nikdy ťa neopustím na Doma sa hýbalo nad 5 a 6 %, Kat poroty na Dajto šiel cez 4 %. Wau s kriminálkami uhrala 3,5, takmer 5 a až 6 %.

Podvečer ostáva rozdiel veľký, Rodinné prípady získali 21,5 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja so špeciálom tvrdo prepadla s len približne 9 %. Spravodajstvá však ostávajú v lete pri absencii Oteckov u mladých divákov vyrovnané, Televízne noviny dosiahli share okolo 27 %, Noviny boli ratingovo len tesne nižšie, v podieli šli cez 24 %. Celkovo mali správ Joj o takmer 100-tisíc divákov viac, vybralo si ich necelých 505-tisíc divákov, Televízne noviny zas takmer 410-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor