Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Záhady tela bodujú, stávajú sa najsledovanejším programom RTVS! V sobotu predbehli Markízu aj Joj

Relácia s Mariánom Miezgom nevyhrala len v celkovom počte divákov, lídrom už bola aj v komerčnej cieľovke.

Záhady tela posilňujú. Relácia o ľudskom tele a zdraví RTVS vyšla, keď dokázala v sebe spojiť edukatívne prvky a zábavu do atraktívnej formy. Túto sobotu sa šou vyšvihla do jasného vedenia, keď ju malo sledovať 7,5 % divákov s podielom 20,3 %. Film V mene krvi na Markíze prekročil 6 ratingov s podielom pod 18 %, Krajina zajtrajška na Joj dosiahla totožný rating s podielom 19,5 %. Celkovo si Záhady tela pozrelo vyše 555-tisíc divákov a piatkové Milujem Slovensko predbehli o približne 150-tisíc divákov. Na diaľku navyše pokorili aj ďalšie jesenné vydania Milujem Slovensko, ktoré bolo dosiaľ top programom RTVS a stali sa najsledovanejším programom týždňa verejnoprávnej televízie.

Z menších staníc sa najvyššie dostal Vianočný tanec na Doma, v podieli podliezol 7 %, Tridsať prípadov majora Zemana na Dajto uhralo podiely medzi 3 – 4 %. Vôbec sa nedarilo Plus s filmom Farebný závoj a podielom nad 2 %, nízko bola aj Wau s Komisárom Rexom, ktorý podliezol jedno percento, Inkognito uhralo 1,5 %.

Smotánka prekročila 21 %, reprízoví Naši len 12 %. Televízne noviny šli pod 26 %, Noviny so stratou ratingu získali podiel okolo 21 %. Mimoriadne vyrovnaný bol súboj v celkovom publiku, kde obe relácie videlo okolo 555-tisíc divákov, najviac ich z celého dňa malo Najlepšie počasie, ktoré vyhralo sobotu aj v 12 – 54.

Čítať viac...
Nahor