Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Záhadný Silvester na Jojke odhalený! Po rokoch prinesie úplne niečo iné!

Nové vedenie televízie robí oproti predošlým rokom v silvestrovskom programe výrazné zmeny. Doplnené o definitívny program Joj.

Kým silvestrovský program Markízy aj RTVS je pre tento rok už známy, Joj svoje plány pred verejnosťou ukrývala. Od ôsmej do polnoci v predbežných plánoch uvádzala len všeobecný popis „Silvester 2014“, portálu Mediaboom.sk sa podarilo zistiť, čo sa za ním skrýva.

Ako jediní sme váš už skôr informovali, že Joj tento rok po prvý raz od štartu denného seriálu Panelák neprinesie jeho špeciálny diel na Silvestra. Evidentné šetrenie počas posledného dňa v roku, kedy už televízie s veľkou návratnosťou nákladov rátať nemôžu, postihne celý silvestrovský program Joj.

Silvester 2014: Najviac zábavy ponúkne RTVS, s veľkou silvestrovskou šou iba Markíza

Podľa našich informácií televízia po dlhých rokoch počas silvestrovského večera neponúkne žiadnu premiérovú tvorbu. V ostatných rokoch síce Joj taktiež šetrila, keď okrem Paneláku zväčša ponúkla zostrihy z projektov odvysielaných v danom roku. Tento rok si však nepripravila veľké zásoby, z ktorých by mohla v zostrihoch čerpať a tak staví na filmový večer.

Staví pri tom na overenú klasiku a večer zaplní maratón doteraz vždy úspešnej trilógie Kameňák. Program Joj na Silvestra 2014 by tak mali tvoriť Kameňáky 1, 2 a 3, ktoré budú tvoriť filmovú alternatívu k zábavným programom Markízy a RTVS. Plus by mala byť na Silvestra taktiež lokálna a zábavná, keď by mala staviť na silvestrovské epizódy sitkomov Profesionáli, Kutyil a Mafstory. Pred polnocou by mala menšia stanica ponúknuť komédiu Taxi 4.

Televízna dvojka však napriek filmovému večeru ráta počas 31. decembra aj s premiérovou pôvodnou tvorbou. Pred správami chystá odvysielať špeciálny diel kuchárskej šou 15-minút. kuchár.

Definitívny program Joj na Silvestra 2014:
20:20 Kameňák
22:25 Kameňák 2
00:15 Kameňák 3

Čítať viac...
Nahor