Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Záchrana accessu Markízy skončila v ranných hodinách! Výroba Bez servítky však pokračuje

Súčasné neúspešné časti šou už pôvodne ani nemali vzniknúť, Markíza stiahnuté epizódy dovysiela.

Napriek tomu, že špeciály Bez servítky mali na Markíze bežať len prvé týždne tohto roka, televízia sa narýchlo rozhodla pokračovať v nových častiach a vyplniť nimi dokonca celú jarnú sezónu. Ako sme už informovali, podpísalo sa to na kvalite a najmä rýchlej výrobe epizód, vďaka čomu utrpelo aj obsadenie.

Markízu v rozhodnutí pokračovať v Bez servítky posmelili výkony prvých častí farmárskych špeciálov, ktoré ju oproti jeseni posilnili, pričom sa dokázali dostávať nad 20 %. Paradoxne, práve plánované prvé tri farmárske série boli jediné, ktoré skutočne televízii pomohli.

Najnovšie sa už líder s kuchárskou šou dostal pod úroveň výkonov Rodinných a Susedských prípadov, ktoré mal podľa vlastných slov zaradiť po skončení farmárskych špeciálov Bez servítky. Televízia si tak svojím rozhodnutím ublížila.

Tento týždeň už k tomu slabý výkon Bez servítky Markíza nestrpela a po prvej časti novej série šou z accessu stiahla. Rozhodla sa ju nahradiť Susedmi, tento krok mal však skôr negatívny výsledok. Viac v samostatnej správe.

Stiahnuté Bez servítky však Markíza kontinuálne dovysiela. Urobí tak v rannom slote o 9:55, teda v okne, kde mali bežať už jej reprízy. Markíza tak premiérovú šou plánovanú do dôležitého podvečerného okna dovysiela ráno. Na jeseň takto rovnako presúvala Majstra pekára, na menšiu stanicu zas presunula kľúčovú Kukučku.

Napriek aktuálnemu prepadáku Markíza s výrobou Bez servítky pokračuje. Podľa našich informácií najnovšie prebehla výroba ďalšieho hudobného špeciálu, v ktorom sa stretnú Sáva Popovič, Dorota Nvotová, Helena Minichová či Laco Kováč. Súčasťou šou bude aj kontroverzná Jana Kratochvílová, ktorá sa minulý rok ukázala v Neskoro večer.

Čítať viac...
Nahor