Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Zac Efron ukázal svoj nahý zadok v novej komédii That Awkward Moment (FOTO+VIDEO)

Zac Efron nezaháľa a po období, kedy si užíval slávu ako sladký teenager, sa posúva do iných úloh,  ktoré mu sedia viac. Tento rok sa v kinách objaví v snímke Parklad, v post produkcii je aj film Neighbors/Susedia a viac informácií nájdete o oboch projektoch aj na našej stránke v sekcii KINO. Ďalším filmom kde sa Zac objaví je komédia That Awkward Moment, ktorá však vznikala pod názvom  Are We Officially Dating ?
[youtube width=“600px“ height=“400px“]N_B6QSnR_x4[/youtube]
Film prináša príbeh trojice mladých a predovšetkým nezávislých priateľov – Jasonovi (Zac Efron), Danielovi (Miles Teller) a Mikeym (Michael B. Jordan). Trojica je známa častým vymetaním rôznych barov a túlaním sa po Manhattane. Všetko sa však zmení potom, čo sa každý z nich zamiluje. A aby toho nebolo málo, prichádza za nimi ich spoločný priateľ, ktorý sa práve rozišiel zo svojou dlhoročnou priateľkou a snaží sa zabudnúť na svoje zlomené srdce. Páni sa rozhodnú, že sa budú i naďalej tváriť ako slobodní mládenci, aby kamaráta podporili. Pritom, samozrejme, prechádzajú mnohými komplikáciami novodobých vzťahov a komických situácií.
awkward_moment_still_a_l that-awkward-moment-zac-efron-miles-teller-michael-b-jordan
zac-efron- awkward-momenScreen-Shot-2013-10-15-at-1_56-banner
Táto uletená romantická komédia je scenáristickým výtvorom Toma Gormicana, ktorý sa pod film aj režisérsky podpísal. Vo filme okrem hlavných predstaviteľov zahrali aj Imogen Poots, Jessica Lucas, Josh Pais, Emily Meade, John Rothman, Victor SlezakDan Bittner.
Film má naplánovanú premiéru v USA na 31.1.2014
Zdroje : justjaredjr.com, screenslam.com, collider.com, hollywoodreporter.com
Čítať viac...
Nahor