Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: Markíza

Pikošky

Zábranská prehovorila o Let´s Dance: Po prenosoch končila zdrvená! Priznala, že na to nemala

Hviezda Mamy na prenájom si zaspomínala na jej veľkú moderátorskú premiéru, po ktorej schytala tvrdú kritiku.

Herečka a rádiová spíkerka Martina Zábranská sa začala do povedomia slovenských televíznych divákov dostávať len vlani.

Stalo sa tak rovno vo veľkom štýle.

Zábranská sa v jarnej sezóne 2022 stala tvárou dvoch jarných večerných seriálov Priznanie a Svätý Max, pričom súčasne dostala svoju prvú televíznu moderátorskú príležitosť hneď ako spolumoderátorka ťažiskovej tanečnej šou Let´s Dance. Na konci roka bola navyše jednou z hlavných hviezd vianočnej rozprávky Zakliata jaskyňa.

Na Let´s Dance nemala

Martina Zábranská bola dovtedy známa skôr ako hlas z Fun Rádia. Najmä vďaka účinkovaniu v Let´s Dance ju v priebehu niekoľkých týždňov spoznalo celé Slovensko.

Premiéra v pozícii moderátorky veľkej šou však pre ňu nedopadla podľa očakávaní.

Po prvýkrát sa stretla zoči-voči bulváru aj vlne nenávistných reakcií.

„Bola to obrovská príležitosť, ktorá mi veľmi veľa dala. Aj toho negatívneho, ale aj to ma posunulo. Či už som rezistentná voči hejtu alebo som tiež pochopila, ako funguje bulvár a podobne,“ rozrozprávala sa v rozhovore pre Markízu.

Zábranská po roku priznala, že na moderovanie Let´s Dance nebola pripravená.

Pochopila som, že sa nemôžem preceňovať,“ povedala otvorene.

Sama hovorí, že sa cíti prirodzenejšie v polohe herečky, kým ako moderátorka vníma limity, ktoré, podľa vlastných slov, nikdy neprekoná.

„Vďaka Let´s Dance som pochopila, že musím prijať bod, v ktorom sa nachádzam. A keď ideš od nuly, tak ideš od nuly a neoklameš to. Nemôžeš sa hrať na niečo iné, že ja už som moderátorka, nie,“ prehovorila.

Do novej série ísť nechcela

Už samotný výraz tváre herečky počas rozhovoru naznačoval, že Let´s Dance bola pre ňu ťažká skúsenosť.

Nechýbalo veľa a na šou by vlani neprikývla.

„Chvíľu som uvažovala, že do toho nepôjdem, že na to nemám. Ale povedala som si, že ak by som to neprijala a neskúsila, budem si trieskať hlavu o stenu.“

Nakoniec po jednom odmoderovanom ročníku skončila v Let´s Dance s úľavou.

Kým vďaka angažmánu v dennom seriáli Mama na prenájom sa očakávalo, že Markíza bude chcieť so Zábranskou v tanečnej šou pokračovať aj tento rok, tá siahla po ďalšej menej skúsenej tvári Lucii Hlaváčkovej.

Ja som šťastná, mne odľahlo,“ zareagovala v marci pre Topky na otázku, či jej nie je ľúto, že Let´s Dance tento rok moderovať nebude.

Po prvom prenose zdrvená

Aj keď dnes je vďačná za dosiaľ najväčšiu moderátorskú skúsenosť, vlani zažívala desať krušných týždňov.

„Bolo to náročné, bol to stres, ale fakt že obrovský. Prvýkrát na kameru, prvýkrát moderovanie, navyše live v prime-time tak sledovanej šou.“

Pri programe ako Let´s Dance sa v jeho priebehu pri obrazovke stretáva aj milión televíznych divákov, čo herečku a moderátorku vystavilo úplne novej skúsenosti.

„Pamätám si, ako som po prvom prenose Let´s Dance ležala do štvrtej ráno v posteli, čítala komentáre a bola som z toho zdrvená,“ hovorí.

S odstupom uznáva, že viackrát ostali jej komentáre počas prenosu smerom k súťažiacim nepochopené.

„Veľakrát tým stresom, a tým, že som taká úprimná, poviem niečo, čo je inak pochopené a bolo to myslené v dobrom. Aj toto bolo párkrát neveľmi dobre spracované ľuďmi, aj keď tí tanečníci a celebrity, ktorí tam so mnou boli, to chápali.“

Práve vďaka skúsenosti s Let´s Dance však dnes k negatívnym komentárom pristupuje s odstupom.

„Kedysi som reagovala na hejty, teraz sú pre mňa minulosť. Dnes, keď si pozriem komentáre zo srandy, tak sa na nich aj pobavím,“ dodáva.

 

Čítať viac...
Nahor