Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Za sklom už v utorok posilnilo, Najväčší víťaz hlbokým prepadákom! Hokej s Rakúskom valcom

Za sklom po úvodnom vlažnom týždni s treťou časťou druhej série poskočilo, Najväčší víťaz padol dosiaľ najhlbšie.

V utorok sa odohral v poradí tretí zápas Slovenska na hokejových Majstrovstvách sveta. Prvé víťazstvo s Rakúskom si napriek skoršiemu popoludňajšiemu času po 16. hodine pozrelo viac divákov ako predchádzajúci večerný zápas so Švajčiarmi, keď postupne rástol z vyše 545-tisíc divákov na takmer 750 a až na hranicu 910-tisíc divákov. Podiely sa hýbali pod 40, 47 a 49 %. V komerčnej cieľovke zápas sledovalo takmer 11, 16 a vyše 19 % divákov s podielmi pod 44, 54 a rovnými 55 %. Markíza a Joj v tom čase s filmami uhrali výkony okolo jedenástich a desiatich percent.

Medzi večernými spravodajstvami následne Televízne noviny dosiahli share pod 26, Noviny pod 22 %. Vyhrali v celkovom publiku s takmer 555-tisíc divákmi, Televízne noviny ich mali 505-tisíc. Pre zaujímavosť, Správy RTVS si pozrelo pod 390-tisíc divákov.

Večer už v druhom týždni vysielania stúpla Joj druhá séria kriminálky Za sklom. Oproti reštartu si polepšila o rating, keď ju malo sledovať 6,4 % divákov s podielom takmer 17 %. Oproti minulotýždňovej druhej časti stúpla o takmer jeden a pol ratingu. Markíze sa, naopak, nedarilo, Najväčší víťaz jej padá stále viac, pričom tento utorok prepadol dosiaľ najtvrdšie s podielom len cez 13 %. Ratingovo uhral 5 %.

Z menších komerčných staníc najviac uhrali ratingovo Profesionáli na Plus, podielovo prekročili 7 %, nasledoval ich Shrek na rovnakej stanici s podielom pod 6 %. Enigma na Dajto uhrala vyše 5 %, Nikdy ťa neopustím sa na Doma hýbalo medzi 4 – 5 %.

Čítať viac...
Nahor