Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Za sklom tento týždeň konštantné, Oteckovia po hokejovej pauze klesli! Na vrchole dňa spravodajstvá

Napriek hokejovej pauze bral šport televíziám divákov aj v stredu, na Dvojke uspel futbalový duel Európskej ligy.

Za sklom v treťom týždni vysielania druhej série uhralo konštantné čísla. Podobne ako v utorok sa ratingovo dostalo na úroveň 6 %, podielovo mu to vynieslo 17,5 %. Seriál tak oproti prvej sérii stratil časť divákov, v porovnaní so štartom druhej série z jesene 2017 však značnú časť divákov získal, porástol o približne jeden a pol ratingu. Chart Show minulotýždňový úspech nezopakovala, uspela však s ratingom pod 7 % a podielom pod 22 %. Na Dvojke sa darilo futbalovej Európskej lige a zápasu Olympique Marseille – Atletico Madrid, hýbal sa nad 9 a okolo 10 %.

Z ďalších menších staníc vyskočili Profesionáli na Plus s podielom vyše 7 %, nasledovný film Za nepriateľskou líniou šiel pod 5 %. Doma s Nikdy ťa neopustím dosiahla podiely okolo 4 a 6 %, Nebezpečný únik na Dajto uhral vyše 5 %. Wau s kriminálkami postupne šla pod a na 4 % a neskôr cez 5 %.

Markíza v dôsledku série poobedných zápasov Slovákov na hokejových Majstrovstvách sveta vynechala hneď štyrikrát svoj aktuálny hit Oteckovia. V stredu sa vrátili do programu oslabení, keď uhrali stále vysoký podiel okolo 34 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja bez zmeny uhrala podpriemerných 13 %. Najsledovanejším programom dňa sa v komerčnej cieľovke stali Televízne noviny, podielovo sa ťahali ku 31 %. Noviny im nestačili výkonom okolo 20 %. V celkovom publiku však práve Noviny Joj vyhrali celý deň s vyše 490-tisíc divákmi. Naďalej tak ostáva rozdiel vo výkonoch programov v komerčnej a univerzálnej cieľovke výrazný. Televízne noviny si vybralo vyše 480-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor