Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Za sklom sa rozlúčilo priemerné, posilnila Chart Show! Noviny Joj tento týždeň v čele

Zábavným reláciám Markízy sa darilo, Joj ukončila svoju ambicióznu kriminálku.

STREDA: Ďalší z najväčších jesenných projektov dorazil do cieľa. Veľká kriminálna miniséria Joj, Za sklom, ponúkla poslednú ôsmu časť, ktorá potvrdila čísla predošlých dvoch častí. Finále Za sklom podľa našich informácií sledovalo 6,8 % divákov a podiel sa tentoraz dostal na 18,6 %. Oproti prvým dvom častiam tak kriminálka stratila približne 1,5 ratingu, priemer kriminálky sa usadil okolo siedmich ratingov. Chart Show proti jej finále narástla na rating 9 % s podielom okolo 26 %.

K téme: Za sklom po finále, dostane druhú sériu?

Na menších Profesionáli prekročili 6 %, Vymenené životy následne uhrali 7 a 8,5 %. Zelený sršeň na Dajto podliezol 6 %, Policajt v Afrike na Plus prekročil 5 %. Kriminálky CSI na Wau šli medzi 3 – 4 %.

Podvečer Búrlivé víno uhralo 20 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja klesla na 16,5 %. Spravodajstvám sa venujeme na konci článku.

ŠTVRTOK: Vo sviatočný a pamätný 17. november si značne oproti utorku polepšilo Dobre vedieť!, ktoré sa opäť dostalo okolo deviatich ratingov a v podieli podliezlo 24 %. Joj s reprízovým filmom Neserte nám pestúnku dosiahla share pod 17 %. Jednotka so Zlatými časmi venovanými zamatovej revolúcii uhrala podiel 10,5 % (12+).

Na menších Vymenené životy dosiahli 7 a takmer 9 %, darilo sa aj Plus, ktorej Profesionáli podliezli 7 % a s filmom Periskop hore a dole 7 % prekročila. Pri chuti bolo aj Dajto, ktorého film 300 podliezlo 7 %. Nadpriemerná bola aj Wau s tradičnými kriminálkami CSI, obe v podieli podliezli 4 %.

Medzi spravodajstvami prebieha tento týždeň tesný súboj. Od utorka sa pritom Novinám darí tesne držať minimálny náskok. V stredu bol súboj ratingovo mimoriadne tesný, podiel Televíznych novín šiel pod 28 %, Noviny získali 26,5 %. Vo štvrtok už Noviny o málo odskočili, v podieli podliezli 27 %, Televízne noviny uhrali 26 %. Najsledovanejším programom stredy aj štvrtka bolo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor