Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Za sklom sa posilňuje ďalšími známymi menami! Joj sa vydáva vlastnou seriálovou cestou

Za sklom chce byť odvážnym projektom, nastupuje novú cestu v seriálovej tvorbe Joj.

Známych mien v kriminálke Joj Za sklom pribúda. Aktuálne je odhalené, že zoznam hercov dopĺňa aj Jiří Bartoška, ktorý by sa mal v seriáli objavovať pravidelne. Zahrá si podľa televízie podnikateľa a mafiána v jednom Slančíka. Bartoška bude v najbližšej jesennej sezóne súčasťou až dvoch televíznych krimi seriálov. Na Prime bude totiž hlavnou postavou v novinke Mordparta, ktorá je podobne ako Za sklom ambicióznym a jedným z hlavných projektov televízie.

Iba prednedávnom bolo v prípade kriminálky Joj ohlásené, že popri menách Ján Koleník, Tomáš Maštalír či Juraj Loj si v nej zahrajú aj Ľuboš Kostelný či Kamila Magálová. Objavovať sa bude aj Milan Ondrík, ktorý bude tiež súčasťou nového komediálneho seriálu Markízy Atletiko Cvernofka, o ktorom, rovnako ako o hereckom obsadení, vás exkluzívne informoval portál Mediaboom.sk.

Podľa najnovších informácií by mal v Za sklom hrať aj ďalší známy herec Juraj Rašla. Joj ho obsadzuje často, za sebou má účasť ako v úspešných projektoch Keby bolo keby, Pod povrchom či Panelák, tak aj v tých neúspešných ako Klan či Vdova. Priestor dostane aj mladý herec Adam Jančina, hral v seriáli RTVS Gympl.tv či taktiež v jojkárskej Vdove.

Adam Jančina
adam jancina

Joj potvrdzuje, že sa v seriálovej tvorbe vydáva vlastnou cestou. Už skôr naznačila odklon od dlho ťahaných denných seriálov, orientovať sa začína na kratšie týždenné projekty. Bude tomu tak dokonca aj v romantickej novinke Kaderníčka, ktorá pritom svojou zápletkou pripomína telenovely. Rovnako tak začína preferovať exteriérovú tvorbu pred „krabicami“ v štúdiách, dôraz chce dávať aj na kvalitu. Tá bude kľúčová aj v Za sklom, nakrútená by mala byť na filmové kamery. Úplnou zmenou oproti väčšine seriálov by mal byť pripravovaný detektívny krimiseriál 1890.

Markíza okrem denného Búrlivého vína bude rozširovať svoju komediálnu tvorbu orientovanú aj na vidieckeho diváka. Zaujať by ho mala aj novinka Atletiko Cvernofka. Joj po viacerých komediálnych pokusoch razí nový smer, v príprave však má aj ona vlastnú novinku Prázdniny.

Čítať viac...
Nahor